fbpx

Найневдаліший день у 2023. Цього дня варто бути обережним – як уникнути халепи

Відповідно до астрології, наш настрій і невдалі ситуації часто залежать від фаз місяця або явищ у космосі. Кожен знак зодіаку по-різному сприймає енергію, з якою ми стикаємося щомісяця. Індивідуальний астрологічний прогноз дозволяє визначити, коли краще діяти, а коли краще сповільнитися і добре подумати.

Найневдаліший день у 2023 році? Ми вже знаємо, яка дата стане найбільшим випробуванням для вашого знака Зодіаку.

Найневдаліший день у 2023 році

Найневдаліший день у 2023 році – від чого це залежить? Кожна планета має різну вібрацію. Сатурн, наприклад, асоціюється з важкою енергією, яка нав’язує нам кармічні уроки. Він викликає напругу та заохочує до важкої роботи, як ми побачимо в його ретрограді між 17 червня та 4 листопада 2023 року.

Важкі транзити за участю Урана та Плутона також спричинять раптові потрясіння. Вони змусять нас боятися. Ми відчуємо швидкі зміни. У свою чергу, коли 16 травня Юпітер увійде в знак Тельця, почнеться вдалий час для фінансів – ми отримаємо багато матеріальних благ.

Забудьте про п’ятницю 13-е. Ваш найневдаліший день залежить від транзитів планет.

Будьте готові до важких і хороших часів, дотримуючись астрології щомісяця. Позначте дату нижче у своєму календарі, оскільки цей день стане для вас випробуванням.

Овен (21 березня – 19 квітня)

Невдалий день: 3 листопада 2023 року

У цей день вас наздожене союзна карма. Планета кохання Венера зіткнеться з Нептуном, який є покровителем невиправних романтиків. Очікуйте сутички і плутанини. Їх посилить ретроградність Сатурна. Вам покажуть, які аспекти ваших стосунків блокують ваш особистий розвиток. Спробуйте збалансувати цю важку енергію. Замість того, щоб діяти імпульсивно і розривати стосунки, проаналізуйте всі “за” і “проти” на основі ситуації.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Невдалий день: 5 травня 2023 року

Інтенсивний повний місяць із затемненням у Скорпіоні винесе правду про ваші стосунки на поверхню. Повторювані токсичні моделі стане легше побачити. Це підштовхне вас до прийняття важливих рішень щодо вашого партнера. Затемнення на осі Скорпіон/Телець спонукатимуть вас відпустити і пробачити себе та інших. Ви покінчите з тим, що більше не служить вам для запрошення нових починань у ваше життя.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Невдалий день: 16 травня 2023 року

Так, Юпітер зазвичай віщує щастя, але коли ця планета проходить через ваш 12-й будинок ізоляції, ви почуватиметеся незручно. Ви будете змушені зіткнутися з речами, які раніше відсували на другий план. Віддайте себе роздумам. Щось у вашому житті почне вимагати серйозного зцілення. Якщо вам важко впоратися з цим на самоті, попросіть допомоги у друзів або зверніться до терапевта.

Рак (21 червня – 22 липня)

Невдалий день: 17 липня 2023 року

Ваше домашнє життя значно ускладниться. Настав час попрацювати над негативними емоціями, які вас гнітять. Відкиньте почуття та прихильності. Створіть нові межі та почніть їх дотримуватися. Не дозволяйте більше нікому завдавати вам болю. Зверніться за підтримкою до людей, яким довіряєте, якщо самі не маєте сил відмовитися від чогось. Настав час відновити вашу захисну броню.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Невдалий день: 29 вересня 2023 року

Повний місяць в Овні поверне вам те, що ви колись відкинули. Вам доведеться ще раз подумати, служить вам ця річ чи затягує вас. Венера, планета кохання, утворить квадрат з Ураном, тому очікуйте багато сюрпризів, до яких ви не будете готові. Подивіться на ваші стосунки з іншої точки зору. Можливо, вас чекає важка розмова.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Невдалий день: 5 жовтня 2023 року

Ретроградна Венера почне прокладати свій шлях через ваш 12-й будинок звільнення. Ви застрягли в голові, нав’язливо аналізуючи деталі. Ви запитаєтеся, чи має те, що ви хочете створити, сенс у довгостроковій перспективі. Протягом цього часу ви можете відчути потребу детоксикувати своє життя. Погана звичка, від якої ви намагаєтеся позбутися, не залишить вам іншого вибору, окрім як відмовитися від неї.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Невдалий день: 17 липня 2023 року

Проблеми, з якими ви зіткнетеся в цей день, будуть кармічними. Спробуйте примирити те, ким ви є, і тим, ким намагаєтеся стати. Не сприймайте нічого, що відбувається особисто. Ваші переживання не повинні знижувати вашу самооцінку. Навпаки, завдяки їм у вас є шанс стати сильнішим. Ви почнете свій процес самовідновлення, який дозволить вам позбутися блоків, які ви наклали на себе в останні роки.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Невдалий день: 23 березня 2023 року

Очікуйте конфліктів в особистому житті. Цілком можливо, що ви посваритеся з кимось із близьких і переступите свої межі. Що зцілить вас, так це проведення часу на самоті. Відпустіть гнів. Працюйте над своїми емоціями. В кінці березня на вас чекають великі зміни, яким не варто чинити опір. Ви можете в кінцевому підсумку розлучитися з людиною, яка більше не вірна вам.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Невдалий день: 2 жовтня 2023 року

Ретроградна Венера змусить вас розвиватися, незважаючи на внутрішні обмеження. Меркурій у напруженій опозиції до Нептуна посилить ваші страхи щодо того, як вас бачать інші. Очікуйте негараздів у кар’єрі або відчуття застрягання. Обміркуйте свій наступний напрямок. Дослідіть, які ваші потреби та що змусить вас почуватися задоволеними. Безсумнівно одне – не приймайте в цей день поспішних рішень.

Козоріг (22 грудня – 19 січня)

Невдалий день: 27 березня 2023 року

Ваш практичний склад розуму буде підданий випробуванню в цей день. Будьте обережні, тому що ви можете помилятися щодо реальності ваших справ. Звертайте увагу на факти, особливо коли це стосується ваших стосунків. Ви повільно виростаєте з деяких дружніх стосунків, і хоча прощання дається нелегко, деякі розділи для вас уже закриваються.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Невдалий день: 28 жовтня 2023 року

Інтенсивне місячне затемнення в Овні кине виклик вашим емоціям. Слідкуйте за своїм темпераментом. Ваша реакція на сюрприз може мати для вас значні наслідки. Не чиніть опір змінам. Прийміть новий спосіб мислення. Це явище відкриє вам очі на те, чого ви досі не помічали. Вам доведеться вибрати новий шлях розвитку.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Невдалий день: 27 березня 2023 року

У цей день ви зіткнетеся зі своєю темною стороною, якої уникаєте щодня. Ви будете змушені “повернутися на землю”. Ви позбудетеся ілюзій. Будьте ніжні з собою в цей особливий час. Залишайтеся на своєму, якщо ви зазнаєте шкоди. Сатурн почне рухатися через ваш знак, даючи вам швидкий курс у встановленні кордонів.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page