fbpx

Найновіший і точний Фінансовий гороскоп на січень-2023 – ловіть, наші любі, цінні поради кожному знаку Зодіака від найкращих астрологічних експертів. Тільки не лякайтеся

Найновіший і точний Фінансовий гороскоп на січень-2023 – ловіть цінні поради кожному знаку Зодіака від найкращих астрологічних експертів.

Фінансовий гороскоп на перший місяць 2023 пророкує нам багато роботи. Але не лякайтеся!

Згідно з астрологічними прогнозами, грошова удача буде залежати від рішучості та цілеспрямованості, тому досягти успіху в січні буде під силу кожному. Вперед до своїх задумів!

Овен

Овни у січні опиняться у хорошому становищі, оскільки Марс, один із їхніх головних покровителів, розпочне прямий рух 12 січня. До цього дня краще відпочивати.. З 12 числа набуде чинності закон тяжіння думок.

Якщо Овни віритимуть, їм вдасться досягти нових фінансових висот. Це буде позитивний та продуктивний місяць. Особливо важливо мати правильні цілі та не сходити з обраного шляху, якщо на ньому виникнуть якісь перепони. Планети стабілізують та зміцнять фінансове становище представників цього Знаку в кращу сторону зовсім скоро!

Телець

Тільці зможуть збільшити надходження грошей, але не тільки за рахунок додаткових підробітків. Вони зможуть це зробити за рахунок збільшеної творчої енергетики. Це корисно не лише для художників, музикантів та співаків із письменниками. Це буде корисно всім, хто хоче навчитися знаходити ові обхідні шляхи.

Головне у січні для тебе – не кількість грошей, а забезпечення їхнього стабільного надходження. Вплив Марсу з 12 числа забезпечить фізичну витривалість, а Уран із 22 січня допоможе тривалий час витримувати інтенсивні інтелектуальні навантаження.

Близнюки

Близнюкам не можна піддаватися апатії і опускати руки. Особисті зусилля Близнюків у січні можуть бути підтримані з боку керівників та однодумців. Успішно пройде колективна робота, причому Близнюки зможуть впливати на рішення, які приймаються.

Для зміцнення позицій бажано використати свою вроджену харизму. Це допоможе досягти цілей та стати успішнішим.

Рак

Найуспішніший напрямок січня для Раків – планування. Складений план на місяць і наступний рік допоможе зосередитися на головних завданнях і виконувати справи своєчасно і послідовно.

На початку місяця астрологи радять уникати зайвих витрат і утриматися від фінансових позик. Січень може стати для Раків часом випробувань. Меркурій більшу частину місяця проведе у стані ретроградності, що може спричинити нестабільність у матеріальному житті більшості Знаків, включаючи Рака.

Лев

Левам астрологи радять зміцнювати енергетику. Прагнення до лінощів і дозвільного способу життя не дасть вирішити фінансові проблеми. Левам необхідно діяти впевнено, приймати рішення обдумано та концентруватися на роботі, а не на відпочинку. Це позначиться позитивно на заробітку та підвищить репутацію у колективі.

Зайві бездумні витрати у січні планетами не вітаються. Левам, які перебувають у пошуках нового місця роботи, пощастить, особливо якщо вони зможуть розкрити свої таланти. У цьому їм допоможуть спеціальні практики та поради астрологів.

Діва

Розташування планет у січні пророкує Дівам невпинну та інтенсивну роботу задля зміцнення ділового авторитету та покращення фінансового стану. Однак астрологи відзначають таке: лише самовіддана праця не призведе до бажаного, тому для досягнення успіху доведеться скористатися творчим підходом.

Десь Дівам допоможуть рішучість та безкомпромісність. Виграють ті, хто буде готовий піти ва-банк задля досягнення намічених цілей.

Терези

Січень буде пов’язаний з успіхами у власному бізнесі чи пошуках додаткового доходу. Проблеми з грошима можуть бути спричинені невиконаними обіцянками чи порушенням дедлайнів. Також Терезам варто побоюватися недоброзичливців, яких може виявитися досить багато. Гороскоп пророкує Терезам напружений місяць, який вдасться провести вдало, якщо не відволікатися від роботи. Вдома вас у цьому підтримають.

Скорпіон

Наполеглива праця допоможе Скорпіонам досягти фінансових успіхів у січні. Астрологи радять людям цього Знака ставити перед собою нові цілі та активно братися за їхню реалізацію. Не біда, якщо плани видадуться надто складними. Головне – дотримуватися наміченого шляху.

Можливості завжди знайдуться. Найважче буде на початку кожного нового тижня. Понеділки – не найкращий час для Скорпіонів, але позитивні афірмації зроблять їх кращими. До кінця місяця життя знову увійде до звичного та налагодженого ритму.

Стрілець

Січень буде динамічним у плані ділових та фінансових подій у житті Стрільців. Ретроградний Уран обіцяє напружену роботу. На щастя, старання не будуть марними – керівництво гідно оцінить роботу та зусилля, докладені Стрільцями, але тільки після завершення ретро-руху цієї планети 22 січня.

Стабільний Уран наприкінці місяця допоможе представникам цього знаку. Він наділить їх силою волі, цілеспрямованістю, об’єктивним поглядом на речі.

Козеріг

Від чужих порад та допомоги з боку Козерогам краще відмовитись. Будь-які прохання можуть сприйматися оточуючими як вияв слабкості. Усі рішення мають бути ухвалені самостійно. У січні також варто утриматися від фінансових ризиків та авантюр. З високою ймовірністю подібні дії можуть обернутися неприємними наслідками та грошовими збитками. Слова мають у січні величезну вагу, з якою треба рахуватися.

Водолій

Водолії відносяться до Знаків Зодіаку, яким легко дістаються гроші. Проте у січні ситуація буде мінливою. Поки Меркурій ретроградний, ні про яку легкість і мови не може бути. З 18 січня вже досягати цілей буде простіше.

Якщо вірити астрологам, Водолії зможуть знайти додаткові джерела заробітку та зібрати необхідну суму для реалізації своїх планів. Фінансовий гороскоп на перший місяць року пророкує представникам цього Знака розкриття у собі нових фінансових та підприємницьких здібностей. Можна замислитись про відкриття бізнесу. Обирана ніша має бути добре знайома.

Риби

Риби у січні-2023 можуть робити покупки без обмежень! Також у другій половині місяця можна вкладати кошти у бізнес, у цінні папери, купувати валюту. Риби, які зуміють виявити кмітливість і винахідливість, проведуть місяць успішно.

У процесі пошуку вирішення проблем сміливо звертайтеся за допомогою до однодумців та родичів, вони запропонують гарні рішення.

Успішно піде торгово-закупівельна діяльність, планування відпустки та навчання. Важливо лише підтримувати у собі вогонь і потужну енергетику, пам’ятаючи про основні джерела сили.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page