fbpx

Найщасливіший день тижня для кожного знаку Зодіаку з 20 по 26 березня 2023 року: зміни на краще не за горами, особливо якщо ви готові зробити те, що колись здавалося неможливим

Найщасливіший день тижня для кожного знаку Зодіаку з 20 по 26 березня 2023 року: зміни на краще не за горами, особливо якщо ви готові зробити те, що колись здавалося неможливим

Сезон Овнів приносить щасливий день кожному знаку зодіаку на тиждень з 20 по 26 березня 2023 року. Тиждень починається з початком астрологічного Нового року з сезоном Овнів. Зміни на краще не за горами, особливо якщо ви готові зробити те, що колись здавалося неможливим.

Цього тижня відбуваються три масштабні важливі транзити, які самі по собі не можуть не принести змін, але всі три створять трансформацію, яка звільнить вас у виборі своєї долі.

Перший – це молодий місяць в Овні, що припадає на критичний нуль градусів. Критичний нуль градусів символізує абсолютно новий початок циклу, тоді як Овен є першим знаком зодіаку, який символізує новий початок.

Але коли Плутон переходить у Козеріг, а Марс — у Рак, це справді приносить повну зміну енергії, пріоритетів і тем у вашому житті. Плутон керує підземним світом і займається питаннями, пов’язаними з трансформацією, метаморфозами, переродженням і навіть правдою.

Коли він починає свою нову подорож у Водолій, він схвильований і мотивований отримати свободу, яку він отримав протягом останніх п’ятнадцяти років у Козерозі, і справді починає вигадувати свої правила — якщо хоче.

Плутон у Водолії не просто мислить нестандартно; це означає, що ящика більше не існує. Жодні суспільні правила чи умови не заважають Плутону у Водолії слідувати своїй істині або створювати те, що він хоче від життя. Ми готові до новизни, і це станеться, коли Марс увійде в Рак.

Марс у Раку жадає емоційної інтенсивності та зв’язку. Це не після теплого або є, а натомість жадає повного “так” у житті. Він знаходить найбільшу мотивацію в силі та глибині своїх почуттів. Разом ви вирівнюєте свою правду з цим тижнем, зіткнувшись з тим, що, як ви сподівалися, вам ніколи не доведеться, і захопите владу та контроль у своєму житті, щоб створити свою долю. Удача завжди присутня в тих рішеннях, які ви уникаєте приймати просто тому, що вона ніколи не буде знайдена у вашій зоні комфорту знайомства.

Найщасливіший день тижня для кожного знаку зодіаку з 20 по 26 березня 2023 року:

Овен

(21 березня – 19 квітня)

Найщасливіший день тижня: вівторок, 21 березня

Зараз ваш сезон Овна, і Всесвіт на вашому боці. З Юпітером у вашому знаку зодіаку до травня вам справді дають ключі від королівства; вам потрібно переконатися, що ваші сумніви не вкрадуть надію на найкращі моменти. Молодик цього тижня — ідеальний момент, щоб встати і згадати, як це — знову повірити в себе.

Оскільки Місяць дає вам свіжий новий початок у вашому першому домі, це означає, що всі теми, пов’язані з вами, з’являться на поверхні, а це також означає, що вам не потрібно боятися змін, яких ви шукали.

Телець

(20 квітня – 20 травня)

Найщасливіший день тижня: вівторок, 21 березня

Плутон рухається через Козерога з 2008 року, що означає усвідомлення того, що тільки найкраще з усього підійде. Йдеться про те, щоб дізнатися, що життя варте вашого абсолютного повноцінного позитиву та дивовижного так. Якщо це ні, то, ймовірно, це має бути ні.

Цього тижня, коли Плутон перебуває в двадцять дев’ятому градусі Козерога, який вважається доленим, його союз Сонце в Рибах і в останньому градусі цього водного знаку. Це перетин між вашим дев’ятим будинком і сектором удачі та вашим одинадцятим будинком, простором, який керує вашою репутацією, друзями та соціальними контрактами, які керують вашим життям. У цьому останньому ступені чекають деякі великі моменти, а також можливості, відтінені золотом.

Близнюки

(21 травня – 20 червня)

Найщасливіший день тижня: четвер, 23 березня

Оскільки Плутон, володар підземного світу, починає свою нову подорож цього тижня у Водолії – ви почнете пожинати переваги цієї карликової планети. Хоча Плутон не часто створює стільки шуму, як Венера чи Марс, який залишає ваш знак зодіаку цього тижня після рідкісного семимісячного перебування, він панує над питаннями, які змінюють усе ваше життя.

Під час перебування Плутона у Водолії він буде активувати ваш дев’ятий будинок до 2043 року, символізуючи те, що ви справді прямуєте до нової глави життя. Зміняться ваші переконання, зміниться те, хто вас оточує, і те, як ви бачите світ, зміниться. Але я вірю, що це справді початок дивовижної глави, особливо тому, що Сатурн у Рибах також висвітлюватиме професійні та кар’єрні теми в наступні кілька років. Розправте крила, Близнюки, вже час.

Рак

(21 червня – 22 липня)

Найщасливіший день тижня: субота, 25 березня

Протягом наступного тижня ви отримаєте стимул для себе та планів, оскільки Марс переходить у знак Рака. Марс — планета амбіцій, мотивації, чарівності та чоловічої енергії. Це відповідальність за дії в житті та здатність виконувати або працювати над будь-яким викликом.

Цього тижня, коли він переходить у Рак, він підкреслює ваше самопочуття, оскільки панує над вашим першим будинком. Марс у Раку прагне більшого емоційного зв’язку, але він також може бути посилений, оскільки він відчуває все більш інтенсивно. Для вас це фантастичний час, щоб вшанувати свої мрії, бажання, потреби та переконання завдяки енергії Марса, яка спонукає вас рухатися вперед.

Скажіть життю “так” і не уникайте будь-якого ризику, оскільки Всесвіт справді скеровує вас не боятися захищати себе чи створювати те, чого ви справді хочете.

Лев

(23 липня – 22 серпня)

Найщасливіший день тижня: вівторок, 21 березня

Енергія Овна керує вашим дев’ятим будинком або сектором удачі у вашій натальній карті. Це частина вашого життя, яка керує всіма формами розширення та достатку, включаючи навчання, подорожі, освіту, пригоди та навіть духовність. Оскільки ця частина вашого діаграми активована з лютого, вона опинилася в центрі уваги, щоб ви вийшли за межі того, що ви вважали найкращим, і ризикнули на щось нове.

Цей молодий місяць у знаку Овна, другий із двох, принесе монументальний новий початок для цих тем у вашому житті, особливо тому, що він відбувається на критичному нульовому градусі Овна.

Критичні нульові градуси підкреслюють нові починання та майже залишають позаду суперсилу Всесвіту. Цього тижня все присвячено вашим мріям і дозволу собі повірити в те, що життя є ще дивовижнішим і більшим, ніж ви могли собі уявити.

Діва

(23 серпня – 22 вересня)

Найщасливіший день тижня: субота, 25 березня

Хоча цього тижня в астрології так багато змінюється, особливо коли карликова планета Церера переходить у ваш знак зодіаку Діва, цього тижня до вас прийде удача, коли ви сповільнитесь і торкнетеся свого емоційного тіла. Ви цілющий земний знак, який має величезну силу піклуватися про інших так само, як і про себе.

Але щоб використовувати цю здатність, ви повинні бути пов’язані з цією частиною себе. Цього тижня, коли Місяць проходить через земний знак Тельця, він активує ваш дев’ятий будинок або сектор удачі. Місяць панує над вашим емоційним я, тому знайдіть час наприкінці тижня, з 23 по 25 березня, щоб перевірити, як ви ставитеся до всього у своєму житті та як ви можете більше шанувати свою правду, що, звичайно, це завжди місце, де ваша удача буде рясною.

Терези

(23 вересня – 22 жовтня)

Найщасливіший день тижня: субота, 25 березня

Марс — це планета, яка керує дією, амбіціями, чарівністю та чоловічою енергією. Коли він переходить у водний знак Рака, він активує теми, пов’язані з вашим десятим будинком або кар’єрою та професійним життям. Марс змушує все відбуватися, але Рак означає, що вам потрібно мати глибокий емоційний зв’язок з чимось, щоб досягти успіху.

Справа не в тому, що це єдине, що має значення, але якщо ви отримуєте зарплату, але не відчуваєте зв’язку зі своєю метою або тим, на що витрачаєте свої дні, це все одно вважатиметься нереалізованим. Цей тиждень дозволяє Марсу почати спрямовувати вас до більшого зв’язку з вашим робочим життям. Те, що це робота, не означає, що вона також не повинна приносити задоволення.

Скорпіон

(23 жовтня – 21 листопада)

Найщасливіший день тижня: субота, 25 березня

Енергія Рака керує вашим сектором удачі або дев’ятим будинком. Оскільки Марс, планета дії, амбіцій, переходить у цей водний знак, це допоможе відбутися змін і збільшити бажання отримати те, що ви найбільше хочете. Це створює більше ентузіазму та сміливості, коли справа доходить до розширення вашого життя та використання різноманітних можливостей у вашому житті, які ви можете використовувати для великих кар’єрних кроків і професійного прогресу.

Використовуйте цю енергію, щоб досягти того, чого ви дійсно хочете, і стати нестримним у гонитві за цим. Під час цього транзиту ви справді можете досягти всього, чого бажаєте, особливо якщо відчуваєте до цього. Крім того, ваш знак зодіаку не бере участі ні в чому, що не викликає відчуття запалу всередині вас.

Стрілець

(22 листопада – 21 грудня)

Найщасливіший день тижня: субота, 25 березня

Марс — це планета, яка керує дією, амбіціями та чарівністю; переходячи в Рак, він активує ваш восьмий будинок. Це частина вашої карти, яка керує романтикою, фінансами та трансформацією. Оскільки Марс у Раку тут, вам знадобиться більше емоційного зв’язку з вашими найближчими стосунками та змінами, які ви приймаєте у своєму житті.

Марс може зробити все, що відбувається, і після його тривалого семимісячного перебування в Близнюках ви зможете діяти у своєму житті на основі багатьох ідей, які у вас були. Це починається як неспокій у вашій душі, але стає сильнішим із непереборним бажанням діяти та рухатися вперед будь-якою ціною.

Козеріг

(22 грудня – 19 січня)

Найщасливіший день тижня : середа, 22 березня

Карликова планета Церера керує доглядом за собою, харчуванням і тим, як ви дбаєте про інших. У Діві він активує ваш дев’ятий дім, який керує удачею, достатком і питаннями пригод і досліджень. У цей час удача, якої ви прагнете, пов’язана з тим, як ви дбаєте про себе та про тих, хто для вас найважливіший.

Дев’ятий дім просить вас вийти із зони комфорту та досліджувати ті питання, з якими ви, можливо, не знайомі, як-от різноманітні типи духовної терапії чи практики, які можуть не лише допомогти вам вилікуватися, але й принести удачу. Використовуйте цю енергію, щоб знайти свій дім у собі, щоб відчувати впевненість у тому, що дійсно додає цінності, а що ні.

Водолій

(20 січня – 18 лютого)

Найщасливіший день тижня: четвер, 23 березня

Плутон є володарем підземного світу і готується зробити драматичний крок цього тижня, коли він готується перейти до Водолія після п’ятнадцятирічного перебування в Козерозі. Водолій є вашим знаком зодіаку і керує вашим першим будинком, тобто ви входите у фазу зміни свого самовідчуття.

Використовуйте цей час, щоб відмовитися від будь-яких ідеалів чи переконань, які лише заважають вам бути тим, ким ви справді повинні бути, або тим, ким ви хочете бути. Ця довга подорож пропонує величезну свободу та можливості, оскільки ви віддаєтеся новизні. Пам’ятайте, що вам повинно бути трохи страшно, коли ви вирушите на цю незнайому територію та дізнаєтеся, з чого саме ви зроблені.

Риби

(19 лютого – 20 березня)

Найщасливіший день тижня: вівторок, 21 березня

Енергія Овна керує фінансами, інвестиціями, людьми та речами, які додають більшої цінності вашому життю. Молодий Місяць приносить новий блискучий, божественно організований і драматичний початок. Можливо, вам доведеться проявити терпіння протягом місяця, щоб повністю реалізувати цей новий початок. Але оскільки Сатурн зараз у вашому знаку зодіаку протягом наступних кількох років, вірте, що все, що ви створюєте, стане постійною частиною вашого життя.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page