fbpx
гороскоп
Найточніший гороскоп від екстрасенсів на вівторок, 6 вересня 2022 року: кому варто “вмити руки”, а хто не має права проґавити свій шанс

Найточніший гороскоп від екстрасенсів на вівторок, 6 вересня 2022 року: кому варто “вмити руки”, а хто не має права проґавити свій шанс.

Гороскоп на 6 вересня 2022 року розповість, чого варто чекати кожному знаку зодіаку у вівторок. Що особливе має відбутися в цей день? Чого краще уникати, а на що варто звернути увагу?

Овен

Скоротіть до мінімуму телефонні розмови і листування. Вам необхідно буде бачити очі того, з ким розмовляєте.

Телець

Якщо ті, хто вас оточує, забули правила чесної гри, краще, що ви можете зробити, ― це умити руки. Відстороніться на деякий час, перебуваючи в надії на те, що вони одумаються.

Близнюки

Ви можете вирішити, що справу вже зроблено і можна спочивати на лаврах, але вас чекає розчарування. Це лише один з багатьох щаблів, на які вам треба піднятися, якщо ви бажаєте дійти до кінця сходів.

Рак

День може ознаменуватися втратою чогось давно знайомого. Постарайтеся не сваритися з давніми друзями ― такі втрати непоправні.

Лев

Ви зможете створити маленьке диво, треба лишень дуже захотіти. Тільки не варто під ним підписуватися, це зведе нанівець усю красу зробленого. А люди самі здогадаються, хто це зробив.

Діва

Вам варто звернути більше уваги на проблему збереження секретів вашої роботи. Подумайте про майбутнє. Спробуйте убезпечити себе від неприємностей, пов’язаних із зайвим поширенням інформації.

Терези

Ви будете подібні до фокусника, який з легкістю робить те, що здається просто фізично неможливим. Усі дивитимуться на вас із захопленим подивом. Вони ж не знають, скільки сил і часу було витрачено заради цієї маленької вистави.

Скорпіон

Ви занадто заганяли себе за останній час. Цей день не призначений для відпочинку, але не використовуйте його за призначенням.

Стрілець

Будьте уважні, вам випаде вельми зручна можливість трохи поліпшити своє становище. Але її треба помітити, сама в руки не дасться.

Козеріг

Вам варто присвятити деякий час профілактичній перевірці як власного здоров’я, так і роботи автівки та інших механізмів, якщо, звичайно, ваше існування ними обтяжене.

Водолій

Забудьте на день про радощі життя. Ви можете дуже продуктивно попрацювати, причому плоди вашої самовідданої праці не змусять себе довго чекати. Не може бути, щоб ви змарнували подібний шанс.

Риби

Поряд із вами відбуватимуться значні зміни, проте особисто вас вони можуть і не торкнутися, якщо ви самі не виявите такого бажання.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua