fbpx
життєві історії
Найважче було повідомити дітям, що тата на це Різдво з нами не буде. Коли мої батьки, сестра та найближчі друзі дізнались про від’їзд Василя, вони всі зізналися мені, що знали про його стосунки, просто не мали мужності сказати мені. Я почувалась спустошеною, всі навколо знали правду, але мовчали, бо боялись мені нашкодити

Я почуваюся спустошеною і не знаю, що робити. Я воліла б переїхати на безлюдний острів, щоб нікого не бачити. Всі мене обманули. Чоловік, сім’я, друзі. Я почуваюся страшенно самотньою.

Ми з Василем разом дванадцять років, маємо двох дітей, дев’ятирічну доньку та чотирирічного сина. Ми жили, як кожна сім’я, то сварилися, то мирилися, але в основному все було добре. Тому мені навіть не потрібно було перевіряти його, підозрювати його та створювати будь-які сценарії, коли він раптом почав затримуватися на роботі. Я довіряла йому.

Але все виявилося інакше. Василь підтримував довготривалі стосунки з колегою, розведеною самотньою жінкою з однією дитиною. Я така наївна, у мене не було і тіні підозри, я все ще шкодувала Василя, коли він прийшов додому пізно ввечері, я чекала його зі смачною вечерею.

Одного прекрасного дня Василь сказав мені, що закохався і залишає нас. Все це було напередодні нового року. Я не уявляла, як провести всі свята без нього. Хоча він, в цей момент, про дітей зовсім не думав. Найважче було повідомити дітям, що тата на це Різдво з нами не буде.

Але це було ще не найгірше, що могло зі мною статись. Коли мої батьки, сестра та найближчі друзі дізнались про від’їзд Василя, вони всі зізналися мені, що знали про його стосунки, просто не мали мужності сказати мені. Я почувалась спустошеною, всі навколо знали правду, але мовчали, бо боялись мені нашкодити.

Мені погано. Я не хочу ні з ким розмовляти, я розлючена на всіх. Я відчуваю себе обманутою усіма. Я розумію, що сказати комусь про невірність чоловіка непросто, але те, що моя сім’я дозволила так зі мною чинити – мене дивує.

Мама постійно намагається мені зателефонувати, але я не беру від неї слухавки. Те саме стосується і сестри. Мені важко бачити їх єхидні посмішки.

Чи траплялося з кимось із вас щось подібне? Як згодом ви впоралися з розчаруванням не тільки свого хлопця чи чоловіка, але і людей, які були вам близькі, все знали і навмисно вам нічого не говорили. Нібито під виглядом того, що не хотіли нашкодити.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – freepik

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook