fbpx
гороскоп
Найвдаліший день для кожного знака Зодіаку до кінця року: незабаром відбудуться великі події! Близнюкам належить початок, Дівам – кінець грудня!

Найвдаліший день для кожного знака Зодіаку до кінця року: незабаром відбудуться великі події! Близнюкам належить початок, Дівам – кінець грудня!

Рік повільно добігає кінця, але попереду ще багато радісних моментів! Кожен знак Зодіаку має один особливий день в кінці року. Відзначайте свій день у своїх щоденниках, тому що незабаром відбудуться великі події!

У цей день удача на вашому боці!

Неймовірно, як швидко пролетів 2022! Наближаються свята і звісно ж, наша Перемога над агресором, яку ми так чекаємо і наближаємо, хто як може. А до початку нового року залишилися лічені дні. Але до того часу ще багато чого потрібно пережити. Усі, хто планує щось особливе до кінця року, неодмінно мають подивитися на зірки разом з нами. Усім дванадцяти знакам зодіаку вони передбачають щасливі дні до початку року.

Овен: 20 грудня

Юпітер, планета удачі, прибуде у ваш сонячний знак. Почніть втілювати великі мрії зараз!

Телець: 2 грудня

Нептун у Рибах змушує Тельців побачити себе в новому, кращому світлі. У тому числі підвищення впевненості!

Близнюки: 1 грудня

Для Близнюків щасливий день зазвичай пов’язаний з їхніми стосунками, будь то з друзями, родиною, партнером або вони самі. Ви особливо сильно відчуєте, що вас люблять і що це зміцнить ваші доленосні життєві стосунки в довгостроковій перспективі.

Рак: 24 листопада

Юпітер у вашому водному знаку, союзнику Рибам, забезпечує гармонію, яка вам потрібна зараз. Святкуйте життя з близькими, особливо в цей день.

Лев: 1 грудня

Венера в Стрільці звучить багатообіцяюче як найкращий день року для Лева. Тому що їм нарешті вдається розібратися з тим, що їм не подобається, і викинути весь баласт останніх тижнів. Нарешті свобода!

Діва: 24 грудня

У цей день завдяки Меркурію в Рибах земний знак зніме рожеві окуляри і побачить реальність, яка зовсім непогана. Прислухайтеся до своєї інтуїції, дорога Діва!

Терези: 18 грудня

Коли одна з планет увійде у ваш знак, ви побачите, що почуваєтесь більш відкритими, чуйними та сміливими під час цього транзиту. Використовуйте цю чудову ауру!

Скорпіон: 22 грудня

Тригон Венери з Ураном віщує новий щасливий початок для водних знаків і забезпечує мегадозу енергії.

Стрілець: 24 листопада

Загалом великий авантюрний дух вогняного знака досягає свого піку в цей день. На цей день заздалегідь запрограмовані незабутні моменти!

Козоріг: 6 грудня

Меркурій занурюється в земний знак і скидає всі труднощі ретроградного Марса. Настав час діяти!

Водолій: 28 листопада

Марс і Сатурн в цей день на вашому боці, любі Водолії. Це гарантує несподіваний успіх, особливо на роботі. Ви навіть можете бути винагороджені підвищенням.

Риби: 3 грудня

Ваша уява майже нескінченна, але в цей день нарешті здійсниться те, про що ви не могли подумати навіть у найсміливіших мріях.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page