fbpx

Накриє хвилею успіху й достатку в січні-2023! І не пручайтеся Всесвіту, а просто змиріться й прийміть як дар від планет і зірок! Це стосується тільки двох обранців, завдання яких – втримати свою надзвичайну фортуну

Ці два Знаки Зодіаку накриє хвилею успіху й достатку в січні-2023! І не пручайтеся Всесвіту, а просто змиріться й прийміть як дар від планет і зірок! Це стосується тільки двох обранців, завдання яких – втримати свою надзвичайну фортуну, бо це може бути не легко!

Але не хвилюйтеся – астрологічні поради вам у цьому допоможуть.

Успіх у січні чекає на всіх нас, прогнозують астрологи. Це буде дуже сприятливий період, але астроксперти вирішили все ж таки виділити представників двох Знаків Зодіаку, яким везтиме трохи частіше, ніж решті.

У січні сприятливою стане енергетика Венери, а також відразу три планети позбавляться ретроградності: Марс, Меркурій та Уран. На основі цих фактів астрологи склали список Знаків, яким удача посміхатиметься у всіх сферах життя.

Козеріг

Козерогам надають підтримку всі чотири згадані вище планети. Це означає, що найудачливішими людьми будуть саме вони. З перших днів січня вони отримають енергію від Венери у Водолії, потім зарядяться мотивацією від Марса з 12 січня, а далі наберуть чинності і Меркурій з Ураном. Січень для представників цього Знаку виявиться найсприятливішим місяцем у першій половині року.

Нічні світила допоможуть Козерогам знайти нових друзів, товаришів. Також цей місяць стане вдалим для любовних знайомств. Козероги будуть дуже привабливими для протилежної статі. Тому сміливо ставте собі цілі, а планети допоможуть вам їх досягти!

Водолій

Водоліям, як і Козерогам, допомагатимуть усі чотири планети, але трохи меншою мірою. Найбільший ефект матиме Уран, який перестане бути ретроградним 22 числа. З 22 січня Водоліїв чекатимуть численні приємні зміни у всіх сферах життя. Дана планета спровокує безліч приємних переворотів, а також допоможе Водоліям перетворитися зовні та внутрішньо.

Представникам цього Знаку вдасться зробити справжню революцію у справах та роботі, творчості. Найголовніше, що в січні підуть геть усі переживання, тому розвиватись стане простіше.

Інтелектуальна активність Водоліїв теж буде на найвищому рівні. Ці люди зможуть швидко приймати важливі рішення. Їхня інтуїція вийде на зовсім новий рівень, недосяжний для представників інших знаків.

Гроші у січні дуже любитимуть Водоліїв, тому не пручайтеся і приймайте неочікувані надходження. Це може бути підвищення на роботі, спадок чи інша матеріальна допомога. Просто щиро подякуйте за неї Всесвіту!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page