fbpx
гороскоп
Нарешті астрологи склали й такий гороскоп – визначили найкращих бабусь! З цими представницями Зодіаку не страшно залишити онуків навіть пожити, вони навчать діток лише хорошому, оточать турботою. Дізнайтеся, хто ж ці диво-бабусі

Нарешті астрологи склали й такий гороскоп – визначили найкращих бабусь! З цими представницями Зодіаку не страшно залишити онуків навіть пожити, вони навчать діток лише хорошому, оточать турботою.

Очь ці диво-бабусі! Це жінки, народжені під сузір’ями Рака, Терезів і Водолія. Вони є найкращими бабусями на світі. Вони з радістю та задоволення няньчаться з онуками і піклуються про них.

Рак

Сім’я – це головна цінність жінок-Раків і в більш дорослому віці це проявляється все більше. Ці жінки готові весь час проводити зі своїми онуками і навіть готові залишити для цього свою роботу і пожертвувати власними інтересами.

Онуки бабусь-Раків завжди виростають добрими людьми, адже вона їх навчала саме так.

Терези

Бабусі-Терези дуже люблять дітей, це для них маленькі безцінні сонечка, тому коли у них з’являться власні рідні онуки – це стане додатковим стимулом жити далі.

Літні представниці цього сузір’я готові допомагати онукам буквально у всьому. а ще – вчитися у них самі новому.

У батьків малюків навіть може виникнути відчуття, що бабусі-Терези не будуть давати проходу онукам, проте це зовсім не так: все буде ідеально і в міру. не сумнівайтеся.

Водолій

Бабусям-Водоліям тільки й подавай онуків та побільше! Бабусю цього знаку і просити особливо не потрібно посидіти з малюком, вона сама запропонує допомогу.

Більше того – можна сміливо сказати, що представниці цього знака після 50-ти років взагалі не бачать у житті сенсу без онуків.

Вони готові приділяти дітям всю свою увагу: виховувати, годувати, доглядати їх, а також навчать їх чогось цікавого і корисного.

Тому жінакам і чоловікам. у кого мама Водолій, тобто майбутня бабуся їхніх дітей, неймовірно пощастило!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page