fbpx
життєві історії
Народився наш Тимурчик, рік вона з ним посюсюкалася, а потім стала ухилятися від “Бабусиних обов’язків”. То у неї спина болить, то тиск, а дитина, ще до всього, виявилася гіперактивною, не може і секунди посидіти на одному місці. Але все це, ще квіточки

Мама відмовляється сидіти з онуком. Як пояснити їй, що я втомилася бути одна?

Тимуру три, а мені 38, народила його без чоловіка, коли зрозуміла, що час уже “підтискає”. Нормальної сім’ї не вийшло, але мама мене підтримала, вже дуже їй хотілося онуків.

Народився наш Тимурчик, рік вона з ним посюсюкалася, а потім стала ухилятися від своїх “Бабусиних обов’язків”. То у неї спина болить, то тиск, а дитина, ще до всього виявилася гіперактивною і не може і секунди посидіти на одному місці. Але все це, ще квіточки, найгірше, що мати сильно обурюється, коли я привожу додому чоловіків. А що мені ще робити, якщо з сином вона сама залишатися не бажає?

Я, взагалі-то, ще молода і цікава жінка і не втрачаю надії влаштувати своє особисте життя. Та й Тимуру буде краще, якщо в домі з’явиться чоловік, а не одне жіноче царство навколо.

Та найгірше те, що мамі це довести неможливо – вона вважає, що я повинна повністю присвятити життя Тимуру, а то навіщо я його народжувала? Як їй пояснити, що я маю право на жіноче щастя?! Чи й справді мама права, і я повинна забути про чоловіків, думати тільки про сина і все життя провести на самоті?

Що скажете? Хто з нас правий? Для мене дуже ваша думка. Наперед ДЯКУЮ!

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – podroze.one

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook