fbpx

Нас у сім’ї було п’ять сестер. Як не стало нашої старшої сестри, мене вмовляють приїхати жити з сусідньої області до її квартири, бо я залишилася одна і щойно поховала чоловіка. Це була воля Катерини, але вона мене не дочекалася. Родичі привітно мене зустрічають, але жодного слова про оформлення квартири на мене

Нас у сім’ї було п’ять сестер. Як не стало нашої старшої сестри, мене вмовляють приїхати жити з сусідньої області до її квартири, бо я залишилася одна і щойно поховала чоловіка. Це була воля Катерини, але вона мене не дочекалася.

По приїзді родичі привітно мене зустрічають, але жодного слова про оформлення квартири на мене. Коли я була ще в дорозі, одна з сестер вступає в спадок, оформляє квартиру на себе, повідомивши нотаріусу, що інших спадкоємців немає.

Ця ж сестра цю ж квартиру і продала багато років тому нашій старшій. Таким чином вона вирішує знову отримати її у власність, але тепер як спадкоємиця за законом.

Нотаріус все-таки за її згодою дозволяє мені подати заяву на спадщину, бо я теж спадкоємець за законом. Реєстрацію на квартиру анулюють.

Після моєї заяви на вступ у спадщину також подають інші сестри. Тепер нас 4 власники у цій квартирі.

І от у мене запитання до сетер, на якевони мені не дають відповіді: «Навіщо мене покликали в неї жити?»

Поки що я повернулася до себе на Полтавщину в своє житло, а з квартирою Каті нічого не зрозуміло.

Фото – ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page