fbpx

Наш великодній обід закінчився тим, що Ігор сказав моїй мамі, що він її годує і утримує. Справді, мама, у якої ми мешкаємо, не платить за квартиру та за продукти. Нині це робить чоловік. Я не працюю півроку. Почала шукати роботу кілька тижнів тому, а до того відпочивала. Коли я працювала, ми за все платили разом з Ігорем. Але я маю одну особливість: я дуже швидко втомлююся. І звільняюся від утоми. Так, можу попрацювати кілька місяців, а потім не працюю якийсь час – відновлююся. Це стосується навіть офісної роботи. Я втомлююсь від комп’ютера, від колективу, від перебування поза домом, від рутини і одноманітності. Іншим це притаманно, як я помітила. працюють роками на одному місці. А ось я така. У моєї мами слабке здоров’я, їсть 1 раз на день, як правило. Її пенсія йде на ліки, і цукерки вона собі сама купує, бо їсть їх дуже багато. Ліки дорого виходять. Залишок від пенсії вона відкладає на непередбачену ситуацію. Пенсія у мами 7 тисяч гривень

Наш великодній обід закінчився тим, що Ігор сказав моїй мамі, що він її годує і утримує. Справді, мама, у якої ми мешкаємо, не платить за квартиру та за продукти. Нині це робить чоловік.

Я не працюю півроку. Почала шукати роботу кілька тижнів тому, а до того відпочивала. Коли я працювала, ми за все платили разом з Ігорем. Але я маю одну особливість: я дуже швидко втомлююся. І звільняюся від утоми. Так, можу попрацювати кілька місяців, а потім не працюю якийсь час – відновлююся.

Це стосується навіть офісної роботи. Я втомлююсь від комп’ютера, від колективу, від перебування поза домом, від рутини і одноманітності. Іншим це притаманно, як я помітила. працюють роками на одному місці. А ось я така.

Просто у роботі я неефективна, як я сама побачила. У нас із чоловіком була суперечка через гроші. А під час обіду на великдень Ігор сказав, що мама взагалі не скидається грошима в сімейний бюджету, і він утримує її, як і мене. Сказав, що його бабуся живе з його батьками і щомісяця дає батькам дві тисячі гривень з пенсії.

Але у моєї мами слабке здоров’я, їсть 1 раз на день, як правило. Її пенсія йде на ліки, і цукерки вона собі сама купує, бо їсть їх дуже багато. Ліки дорого виходять. Залишок від пенсії вона відкладає на непередбачену ситуацію. Пенсія у мами 7 тисяч гривень.

Я після Паски почала шукати роботу, сказала про це й мамі. Тепер шкодую про це. Бо мама почала говорити, що ми тарілку супу для неї жаліємо, а вона майже нічого не з’їдає, що чоловік мій живе в її квартирі, а отже має сам платити квартплату.

Її дуже зачепили слова Ігоря про те, що він утримує її, хоча виходило саме так. Тепер вона з нами не спілкується, купила собі окремі продукти сама, хоч їй важко ходити в магазин. Причому, вона їсть юшку з картоплі, а мені через це незручно їсти наші продукти, які дорожчі.

Ми з Ігорем помирилися через день, він сказав, що ці слова були сказані на емоціях і взяв їх назад. Я ж зрозуміла, що йому самому важко забезпечувати сім’ю і почала шукати роботу.

А мама тепер тиждень не спілкується з нами обома і не збирається. А мені сказала, що я її зрадила. Раніше вона розповідала мені історію, як її знайома вигнала чоловіка через те, що він був проти приїзду її мами. Може, вона на це натякає – на розлучення?

Але я такий варіант не приймаю. Я сказала, що як влаштуюся на роботу, купуватиму їй продукти, але це не допомогло. Я вважаю, що діти мають дбати про батьків у старості. Не тому, що зобов’язані, а з подяки за те, що їх виростили.

Але це мого чоловіка не стосується, адже вони з моєю мамою по суті чужі люди. Я подумала, що вона ще більше грошей витратить на продукти, ніж якби складалася з нами.

Мама ходить сумна і створює гнітючу ситуацію, змушує мене почуватися винною. Як я вже написала, з роботою у мене складності, я не знаю, коли влаштуюся і як довго пропрацюю. Тож я повною мірою мамі допомагати не можу. Я то працюю, то ні.

Допоможіть розібратися, як поліпшити всю цю ситуацію і наша життя. Всім вдячна!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page