fbpx
Breaking News
Думала-гадала, що б такого приготувати на вечерю. І тут попадається мені рецепт в інтернеті. Я приготувала! Дівчатка, це щось!
Мобільний холодив вухо, вітер жбурляв в обличчя снігову крихту, розмова не закінчувався, не дивно, що неpви дівчини здали. – Мамо, вибач, не можу більше говорити. Подзвоню завтра. Все, бувай! Кіра відключила смартфон і раптова думка обдала її холодом, в порівнянні з яким вітер їй здався легким бризом
Якщо ви, ще не готували ці картопляні млинці – не зволікайте! Це дуже смачно! Мої діточки їх просто обожнюють, тому готую їх дуже часто!
Мій зять “солодкоїжка”, тому коли він з дочкою приїжджає, я завжди стараюсь приготувати щось смачне. Цей шоколадний торт просто знахідка. А готується легко та швидко!
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
життєві історії
Наші батьки завжди знають, коли нам погано, завжди дають зрозуміти, що вони поруч, і не для того, щоб дорікнути, а щоб допомогти. Ось чому треба цінувати їх і все, що вони для нас роблять.

Мама і тато часто возили сина на літо до бабусі. Коли він підріс, то говорить батькам: «Я вже великий, що ви мною, як маленьким опікуєтеся? Я і сам можу до бабусі доїхати!».

Після деяких суперечок батьки погодились. Джерело

Ось вони стоять на пероні, проводжають, дають останні настанови, а син все твердить: «Та знаю я, знаю, 100 разів вже говорили…!»

Тоді батько каже: «Синку, якщо раптом тобі стане погано або страшно, то ось тобі це…» і сунув щось дитині в кишеню.

І ось хлопчик сидить у вагоні, їде, розглядає щось у вікні.

А навколо люди… чужі… штовхаються, шумлять, заходять, виходять, провідниця незадоволена зробила йому зауваження, хтось теж невдоволено на нього подивився і… хлопцеві стає не по собі… і з кожною годиною все неприємніше і важче…

Читайте також: Що бачите на картинці – профіль чоловіка чи фронтальне зображення обличчя? Пропонуємо пройти тест, який не займе більше, як 5 хвилин, але, можливо, допоможе краще себе зрозуміти

Скоро йому стає страшно. Він знітився, забився в кут, покотились сльози.

Він згадує про те, що у нього щось є у кишені від батька. Тремтячою ручкою намацує папірець, розгортає, а там записка: «Синку, я в сусідньому вагоні…»

Так наш Творець, як люблячий Батько, завжди знає, коли нам погано, і завжди дає зрозуміти, що Він поруч, і не для того, щоб дорікнути, а щоб допомогти!

Related Post