Наші з чоловіком батьки вже пенсіонери, мешкаємо всі в одному місті на Волині. У мене ще є молодший брат, а чоловік – єдина дитина в сім’ї. Ми нормально заробляємо обоє і завжди намагаємося допомогти батькам, не лише грошима, а й одягом та продуктами.
Але оскільки у батьків чоловіка пенсії більші, то вони категорично відмовляються від всілякої допомоги, завжди кажуть, щоб ми витрачалися на себе та дитину.
Вдалося лише одного разу вмовити свекрів прийняти від нас у вигляді подарунка до річниці їхнього спільного життя путівку до санаторію в Карпати. Потім ще довго дякували нам, що так добре відпочили.
Мої ж тато і мама охоче приймають допомогу, більше того, постійно люблять розповідати, які у їхніх знайомих чи колишніх товаришів по службі діти хороші, допомагають батькам постійно, купують все.
Ми тільки за останні два роки купили їм мікрохвильову піч, новий телевізор, нещодавно купили новий диван, не рахуючи допомоги по дрібницях, всякі продукти та одяг.
Недавно на день народження татові ми подарували дорогий годинник, який він віддав моєму братові, сказав, що йому потрібніше, а він і без подарунка якось проживе. Довелося купувати йому ще один. І це при тому, що брат обмежився привітанням батька телефоном.
Дійшло останнім часом до того, що мама мені дзвонить і каже, що ось у них уже два дні, як закінчився пральний порошок і питає, коли я приїду. Мені вже перед чоловіком незручно, що вони так поводяться.
Мені не шкода грошей для них, але ж я не мільйонерка, допомагаю чим можу, але не можу зрозуміти, як живуть інші батьки на пенсію, та ще й дітям намагаються хоч трохи допомогти, онукам щось купують.
Але недавно я зрозуміла чому так відбувається. Я приїхала без попередження і застала у батьків свого брата із дружиною, вони вже збиралися йти. Вони тримали в руках дві навантажені сумки, я думала, що це вони батькам теж щось привозять. Вони сказали, що дуже поспішають і пішли із цими сумками.
Я почала обурюватися, говорити, що. мовляв, вони йшли з покупками з магазину і могли й батькам хоч щось залишити. Мама намагалася перевести розмову на іншу тему, почала розпитувати про внучку, як у мене справи на роботі.
Лише тоді я зрозуміла, що брат приїжджає до них за всім тим, що купую я, і тому мама і робить мені замовлення то на дорогий пральний порошок, який швидше закачується в них, ніж у мене, то на продукти, яких для двох начебто б і забагато, але я якось про це не замислювалася до цього моменту.
Я сказала все, що думаю про свого брата і цю ситуацію і тепер мама зі мною не розмовляє, а я не знаю, як сказати чоловіку, за що вони надулися, і взагалі мені соромно за своїх батьків. Чи миритися й спілкуватися з ними надалі – не знаю. Дуже не приємно, але батьки все таки.
Передрук без посилання заборонено.
Фото ілюстративне, авторське.
Недавні записи
- Чоловік вклав 300 тисяч гривень у квартиру, яку свекор купив на своє ім’я. Я жила сама в обласному центрі, коли зібралася виходити за Ореста заміж. Тому майбутня зовиця допомагала мені приміряти весільну сукню. Дізнавшись, скільки воно коштує, вона, звісно, передала це своїй мамі. І ось у день, коли ми дізналися про стать майбутньої дитини, свекор змусив її зателефонувати мені. Свекруха витягла мед і сказала: “Ось беріть, і 500 гривень віддавайте відразу”. Я мед не переношу, і я просто його не люблю
- Людмила Іванівна після нашого з Михайлом весілля вела свій контроль виключно через сина. Мене вона сильно не чіпала. Особливо це було помітно, коли на світ з’явився наш синок Тимур. Але після того, що витворила свекруха, я боюся любої тіні, коли гуляю коляскою в парку чи на вулицях. Я була в подиві. Старша жінка, і щоб на таке піти!
- Цього місяця Світлана повідомила мені, що розлучається. Я хотіла їй допомогти. Я запросила дочку на обід, сподіваючись, що вона зможе довіритися мені й відчує полегшення. Я хотіла її втішити. Але вона, здається, зовсім не чекала від мене допомоги. – Зі мною все добре. Я не розумію, чому ти продовжуєш так зі мною поводитися, – сказала вона мені ображено
- Я була при надії, а грошей на оренду не було, тому ми й переїхали жити до свекрухи. В той час, як лікарі просили берегтися, Ірина Степанівна повторювала, що цікавий стан не недуга. А коли дізналася, що в день “Х” чоловік буде поруч зі мною, взагалі з котушок злетіла. – Хто таке чоловіку показує? Це ж зовсім без розуму треба бути!
- Діти росли, батьки чоловіка їх нормально виховували. Але з якого дива нам взагалі там жити? Вона давно вже в оренді і з неї нам щомісяця капає непогана сума, яку не соромно витратити на якісь свої цілі. А будинок, це будинок. Його ми будували для себе. Він чудово підійшов би навіть для нас п’ятьох і навіть зять би не почував себе там утисненим. Свати як води до рота набрали. Ми купили м’яса для шашликів, закусок, гарно облаштували двір