– Аня, ніяке дома. Збирайся, щоб була через дві годинки готова.
– Але ж чому? Пам’ятаєш минулого року як було? Дома, в теплі. Ну що ти видумуєш?
– Не хочу я як завжди. Цього року Новий Рік зустрінемо в моєї бабусі в Карпатах. Я вже про все подбала
Вибору не було. З Настею ми дружимо ще з першого класу. Навіть у вуз один вступили. Наша дружба можна сказати, перевірена роками.
– Я в супермаркет заїду, дещо купити маю, потім за тобою і помчали. Ок?
-Ок – ок!
Насті тато на вісімнадцятиріччя відав свою дев’ятку, і вона вже була водієм зі стажем. Тому з нею мені було не страшно, навіть по засніжених кучугурах в Карпатах їздити.
– Ох і людей в супермаркеті… Всі ніби й чекали того 31 грудня, щоб скупитися. Ні, щоб вчора сходити.
– Настю, але ж ти також все на останній день звалила.
– Ну це ж я! – засміялась Настя.
Вже через деякий час дівчата направлялися в сторону бабусиного селища.
– Ну ось і приїхали.
Бабуся радісно зустріла онучку з подругою і направились в будинок.
– Аня, давай сумки з продуктами спершу занесемо, щоб вже почати приготування.
– Ти що, скупила весь супермаркет? Для кого все це? Ми сюди що, на місяць приїхали?
-Нічого, якщо що, то бабусі залишиться. А шашличок це на завтра. Сьогодні щоб це все подужали
– Аню, ти все з багажника принесла?
– Ніби все!
– А, точно! Ялинки не вистачає, – вигукнула Настя.
– Але я не бачила в машині ялинки. А може не замітила. Піду ще раз гляну.
– Ох я й розтелепа. Гроші заплатила, а забрати то ялиночку – не забрала.
– Нічого, ми ж в Карпатах. Підемо і зрубаємо в лісі.
Коли ми йшли в ліс, вже сутеніло. Настя, на правах господині несла сокиру, а я пленталась позаду. Якось незчулася я, як відстала від Насті. Почала гукати, бігати то в одну то в іншу сторону, а вона наче крізь землю провалилася.
Я вже й замерла вся, а від Насті ні слуху ні духу. В якій стороні дім, хто його знає.
– Хоч би до Нового Року Настю знайти. Людоньки, як лячно одній в лісі. І чому я телефон дома на зарядці залишила…
Десь через годинку безуспішних пошуків Насті, Аня побачила сильне світло фар.
– Аню, ти де ходиш? Я вже все село на ноги підняла. Ось, добре що хоч хлопці мені під руку попалися, а то моя дев’ятка чомусь не завелася.
В джипі сиділо двоє веселих хлопців. Коли до мене повернувся Василь, який сидів на пасажирському сидінні, я одразу ж відчула тепло і розгублений погляд, і яким було моє здивування, коли я побачила водія автівки: вони були близнюками.
– Знайомся, це мій старший на п’ять хвилин брат, Максим.
Новий рік дівчата зустрічали не одні.
Близнюки запросили їх до себе на дачу, а вже на наступний день вони смажили шашлик у домі Насті.
З тих пір минуло вже п’ять років. Ми відгуляли весілля, а у Максима та Насті навіть народився синочок, а ми з Василем чекаємо на появу донечки. Десь після Нового року має з’явитись наше щастячко.
Ось такий у нас вийшов Новий Рік. Навіть уявляти не хочу, щоб могло бути, якби я не загубилась тоді в лісі!
Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!
Фото ілюстративне – ohme
Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook
Недавні записи
- Вже було назначено дату весілля, ми з Лесею вирішили побратися 25 листопада. І раптом батько запрошує мене в ресторан на вечерю, сказав, аби я прийшов сам для серйозної розмови. Виявляється, в моїй родині є таємниця. І як тепер бути – я не знаю. Батько хоче вписати його у спадок
- Коли всі гості розійшлися до мене на кухню зайшла свекруха і давай усіх наших друзів хвалити, а ось на мене “болото лити”. – Ти себе взагалі в сукні хоч іноді бачиш? Ти ж жінка! Та на Маринку любо глянути! – З того моменту зчинилась “буря”. Навіть не знаю, чим би все це закінчилось, якби не втрутився чоловік. Тепер Олена Василівна чекає від нас вибачень. – Ну-ну, побачимо ще, до кого ви звернетесь, коли потрібно буде з Вікусею посидіти!
- В неділю мама нас усіх запросила до себе на піцу. Ми сиділи, багато розмовляли, але згодом я помітила одну “цікавинку”. Річ у тім, що мама ставитися до моєї доньки так, як ставилася до мене в дитинстві. – Любі мої, ходіть сюди з книжечкою і по черзі покажете мені, як ви читаєте!, – сказала вона моїм племінникам. – Розумнички! Ви заслуговуєте на гарні подарунки від Миколайка, – сказала вона їм. А моєї Емілії для неї ніби й не існувало, хоча в тої чимало талантів!
- Коли чоловік вже був лежачий, наша дочка єдине чим допомогла, так це купила ортопедичний матрац. При першій же можливості Леся наголошувала на його ціні. Грошима на лікування скидалися всі, окрім рідних дітей, але я мовчала. І ось вже який час, як мого Гриші не стало. Матрац цей чищенню не піддавався, тому я його відправила на горище. І ось коли я Лесі пожалілася на спину, та мені сказала його зняти і лягати спати. Певне таких дітей, як в мене, ні в кого нема. Сльози так і линуть через обіду!
- Поки мама ходила з Дмитром Павловичем на каву, чи в театр і кожен платив сам за себе, я була спокійна. Але місяць тому моя майже сімдесятилітня мама вмовила “коханого” поїхати на екскурсію до Польщі. Той грошей не мав, і мама не придумала нічого кращого, ніж оплатити тур самостійно. Брат просто сміється, і каже дати мамі спокій, але я бачу, як той чоловік її просто використовує. Коли вона залишиться без копійки, хто її доглядатиме?