fbpx
Політика
Насторожує факт: адмірал розповів про серйозну загрозу в Криму

Величезна кількість озброєння, накопиченого Росією в анексованому Криму, є серйозним чинником дестабілізації в Чорноморському регіоні; насторожує і факт проведення на півострові наступальних навчань.

Таку думку  висловив адмірал запасу Ігор Кабаненко.

За його словами, “Чорноморський регіон – дуже складний регіон. Тут стикається дуже багато різних інтересів, різних протиріч, зокрема в області безпеки”. “На мій погляд, тут останню сторінку ще не перегорнуто. Попереду ще дуже багато протиріч і дуже багато всіляких ризиків”, – наголосив адмірал.

У цьому контексті він нагадав про останні “навчаннях сил швидкого реагування із залученням повітряно-десантних військ, які проводила Росія в Криму”. “Це не оборонні, а наступальні навчання”, – нагадав Кабаненко.

Він також розповів про те, що до 2014 року мав місце якийсь баланс сил у Чорноморському регіоні, але “зараз, на жаль, є великий дисбаланс, оскільки величезну кількість озброєння накопичено в Криму”. “Це один із факторів дестабілізації, дуже серйозний”, – переконаний адмірал.

Він також звернув увагу на той факт, що “не всі держави Чорноморського регіону однаково дивляться на питання безпеки”, а також на питання володінь – морем, морськими економічними зонами і континентальним шельфом.

У цьому контексті Кабаненко зазначив, що мова йде про величезні запаси корисних копалин, у першу чергу – газу і нафти. “Ми знаємо, що в 100 кілометрах від Одеси на українському континентальному шельфі Росія продовжує добувати газ і качати його до Криму”, – нагадав він.

Читайте також:Дізнайтеся чому потрібно відключати wi-fi роутер ночами

Джерело.

facebook