fbpx

Наступна стаття витрат – продукти. Чоловік їв часто й багато. Майже кожен день м’ясо, у вихідні морська риба. Закуповуватись ходила я, тому й гроші йшли мої в основному. Я їла в рази менше, але ту саму їжу. Купувати щось для себе окремо у мене вже просто не було грошей. Любить відкисати у воді, а потім ще під контрастним душем стояти хвилин 15. Нарешті здихалася, звільнилася. Я не мала часу. Донька забирала його цілком і повністю. Розповідаю по порядку, як все змінилося на краще, особливо в плані грошей. А оце – кілька разів на рік витрачати гроші на родичів чоловіка

Ми з чоловіком Русланом побралися, коли дізналися про майбутню дитинку. Розмірковувати над майбутнім часом не було. Весілля різко змінює твої плани, і ти починаєш жити виключно тут і зараз. Перші кілька років аналізувати шлюб я не мала часу. Донька забирала його цілком і повністю.

Коли вона пішла до школи, я замислилась над тим, чи люблю свого чоловіка. Але розлучення я не планувала. Жили та не тужили – і на тому спасибі. Але чим довше це тривало, тим більше я переконувалася в тому, що нам варто розлучитися.

Я вирішила дочекатися, поки дочка вступить до університету. В мені не було впевненості, що після розлучення Руслан погодиться оплачувати навчання Настуні. А так були бодай якісь гарантії. Мій чоловік завжди заробляв дуже добре, тому дозволити собі міг це легко.

І ось мені 40 років. Дочка на другому курсі, і я розлучена. Це було найкраще рішення у моєму житті. Та я жити в задоволення нарешті почала! А найцікавіше те, що якимось магічним чином тепер мені вдається економити набагато більше грошей. Розповідаю по порядку.

По-перше, зменшились платіжки за комунальні послуги. Я людина проста і довго у ванній зазвичай не валяюся. Та й у душ заходжу максимум на 5-10 хвилин. А ось мій чоловік любить відкисати у воді, а потім ще під контрастним душем стояти хвилин 15. Можете уявити, скільки води йшло. А ціни на неї зараз космічні.

До того ж Руслану завжди було холодно. Опалення у квартирі могло бути включеним аж до травня. Я не шуткую! От і виходили рахунки небачених розмірів. Платили ми разом, але часто траплялося, що велику суму закидала я. Чоловік обіцяв віддати, та все ніяк руки не доходили.

Наступна стаття витрат – продукти. Ну, тут все зрозуміло. Чоловік їв часто й багато. Майже кожен день м’ясо, у вихідні морська риба. Закуповуватись ходила я, тому й гроші йшли мої в основному. Я їла в рази менше, але ту саму їжу. Купувати щось для себе окремо у мене вже просто не було грошей.

У шлюбі я набрала багато кілограмів. Але тепер вони почали танути самі собою. Харчуюсь простою їжею без надлишків. Каші всякі, овочі, бобові. М’ясо їм рідко. Почуваюся набагато краще! З’явилася якась легкість у тілі.

Я почала менше грошей витрачати на себе. Чоловіки мені поки що не цікаві, тому вбиратися просто нема для кого. А я собі і без косметики подобаюсь. Одяг новий теж рідко купую. Ось і виходить економія!

До того ж не доводиться кілька разів на рік витрачати гроші на родичів чоловіка. Тепер вони мені ніхто. Хіба що можу по телефону з днем народження привітати, якщо не забуду.

Зараз я витрачаю гроші в основному на свої хобі. Я почала ходити на йогу, про що мріяла вже багато років. А ще в мене з’явився кіт. Тимко – найкращий співмешканець у світі! Ось для нього мені нічого не шкода. Купую найякісніший корм, іграшки. І навіть у цьому випадку виходить витрачати менше, ніж у роки заміжжя. Якась магія, не інакше.

А ще я тепер менше ходжу лікарями. І це зрозуміло, адже хвилююся я теж набагато менше. Подруги дивуються, мовляв, як я впораюся з господарством без чоловіка. Чудово! Коли щось ламається, я просто викликаю майстра, а не вмовляю чоловіка полагодити це по кілька днів. Гаряче раджу!

Загалом про шлюб згадую з усмішкою на обличчі. Але треба було подавати на розлучення раніше. Дочка моя розумниця на бюджет вступила у підсумку. Тож і тут татко не знадобився!

Всім гармоній і миру.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page