fbpx

Наступні 5 днів будуть складними для цих знаків Зодіаку: аж до 12 березня. Тож будьте терплячими та позитивними, невдача не триватиме вічно!

Наступні 5 днів будуть складними для цих знаків Зодіаку: аж до 12 березня. Тож будьте терплячими та позитивними, невдача не триватиме вічно!

Сімейні напруження, подружні суперечки, розчарування… наслідки комети ZTF продовжують відчуватися, і певні знаки зодіаку будуть піддаватися негативному впливу! Не будемо нехтувати також впливом повного місяця в Діві, джерелом часом важких перетворень. Якщо ви народилися під одним із цих 3 сузір’їв, наступні кілька днів можуть бути дуже темними, аж до 12 березня. Тож будьте терплячими та позитивними, невдача не триватиме вічно!

Зірки віщують важкі дні до 12 березня. Увага! Шторм негативних зірок чекає певних вихідців із дванадцяти знаків зодіаку, і, ймовірно, їх переслідуватиме нещастя. Якщо ви один із них, будьте обережні та готуйтеся до майбутніх випробувань.

Яким 3 знакам зодіаку доведеться нелегко до 12 березня 2023 року?

Сяйво повного місяця у знаку Діви 7 березня 2023 року розкриває наші темні та світлі сторони, інколи викликаючи бажання досліджувати почуття, приховані глибоко в нашій душі! Тиск, який ми відчуваємо в повсякденному житті, може здаватися непереборним між роботою, сім’єю, соціальними відносинами та особистими прагненнями.

Цей період сприятливий для одних хороших новин, але також може стати джерелом розчарування для інших. Тим не менш, якщо ви хочете уникнути ускладнень, було б дуже розумно бути напоготові та триматися подалі від будь-яких джерел проблем, принаймні до 12 березня!

Близнюки

З приходом повного місяця в Діві ви можете відчути негативний вплив, який буде відчуватися наполегливо. Планетарні енергії моменту можуть викликати почуття гніву та розчарування. Шановні представники знаку Близнюки, принаймні до 12 березня, ви, ймовірно, почуватиметеся неспокійно та пригнічено.

І з поважної причини? Проблеми на роботі чи у вашій парі можуть змусити вас побачити всі фарби. Якщо ви народилися під сузір’ям Близнюків, підготуйтеся психологічно до труднощів і перешкод, особливо в особистому та професійному житті.

Ваш партнер, швидше за все, відчує себе знехтуваним і розчарованим, якщо помітить вашу відсутність! Протягом цього тижня зірки радять вам проявляти обережність і уникати брехні або розголошення гнівних таємниць, оскільки це може підірвати основи ваших романтичних стосунків.

Якщо ви дійсно хочете зробити одкровення, почекайте ще трохи! Що стосується грошей, дуже ймовірно, що вас чекають непередбачені витрати. На жаль, з такими необдуманими покупками ви ризикуєте залишитися в мінусі. В принципі, це не дуже вдалий час для вас, навіть у фінансовому плані. Тому намагайтеся заощаджувати якомога більше, щоб не потрапити в борги!

Діва

Цей тиждень обіцяє бути дещо складним для вас, представників знаку Діви. Ви можете зіткнутися з деякими досить незручними ситуаціями, коли ревнощі беруть верх над раціональністю. Тому астрологи радять не довіряти друзям, особливо близьким партнерам. Це зрада в коханні чи дружбі?

Увага! Ваша доля ось-ось зіграє з вами… У будь-якому випадку, тиждень буде досить насиченим настільки, що вимагатиме від вас проявити багато сил і терпіння. Будьте уважні, ви, безсумнівно, отримаєте багато сигналів від планет, які спонукатимуть вас не намагатися полагодити щось зламане.

Чи буде це для вашого блага? Тож не поспішайте все обдумати й поставити під сумнів свої тривожні думки. Однак не хвилюйся так, тому що зірки обіцяють вам “віддачу” і відродження з квітня місяця. Дійсно, молодий місяць у Овні з 1 квітня може приготувати вам дуже приємні сюрпризи. Тим часом знайте, що вам важко контролювати свої емоції – цілком нормально. Тим не менш, не забувайте, що спілкування може врятувати вас від багатьох проблем.

Скорпіон

Шановні представники знаку Скорпіон, ви можете пережити дещо делікатний період у найближчі дні! Насправді, стикаючись зі складними ситуаціями з вашими близькими, ви можете почуватися самотніми та покинутими. Це відчуття стресу та тривоги пов’язане з тим, що ви нещодавно брехали або приховували певні речі.

Ваше особисте становище, звичайно, не на висоті, але не втрачайте надії, зірки радять вам бути чесними і вибачитися, щоб спробувати виправити ситуацію більш раціональним шляхом. Хоча ця невдача може продовжувати переслідувати вас протягом деякого часу, важливо залишатися сильним і наполегливим, оскільки молодий місяць в Овні 1 квітня віщує переродження майже в кожному аспекті вашого життя.

Уродженці водної стихії, виділіть час, щоб перефокусуватися та подумати про те, чого ви дійсно хочете досягти у своєму житті, і будьте готові запитати себе, якщо це необхідно! Майте на увазі, що попереду для вас кращі дні, і цей важкий час не триватиме вічно.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page