fbpx

Наступні дні будуть важкими для цих 3 знаків Зодіаку, оскільки вони зіткнуться з руйнівними змінами

Після повного місяця минулого тижня у Леві не дивно, що ці три знаки зодіаку переживають важкі дні. Будьте готові до руйнівних і важких змін, деякі з яких можуть навіть змусити вас почуватися незручно.

Звучить тривожно, але ці енергії, швидше за все, знову з’являться в травні 2023 року під час місячного затемнення в Скорпіоні, враховуючи, що цей місячний період був майже точною серединою між двома затемненнями.

З огляду на це, якщо несподівані обставини та події перевертають ваш світ прямо зараз, ви не самотні. Енергія змінюється, але ми будемо прогресувати. Оскільки Місяць знаходиться в опозиції до Венери – планети кохання – цей аспект може створити суперечність між потребою організовуватись і вдосконалюватись і бажанням підкоритися невловимому бажанню свого серця.

Пливти за течією чи бути реалістом, ось у чому питання! Почніть визначатися швидше, адже до 10 лютого місця для нерішучості не буде. Саме тоді Меркурій, планета-посланник, об’єднає зусилля з Плутоном, щоб сформувати з’єднання, яке стане показовим.

Наприклад, якщо ви шукали підказки навколо невизначеності або якщо ви просто стримали язик, щоб зберегти мир, все доведеться змінити. Подумайте, перш ніж говорити, і зверніть увагу на тонкі сигнали.

Якщо ваш сонячний знак підпадає під один із цих знаків зодіаку, ось чому ви, швидше за все, будете неспокійні в найближчі дні:

Ці 3 знаки Зодіаку зіткнуться з руйнівними змінами в найближчі дні

Близнюки

Незважаючи на те, що ви будете більш замкнуті й захочете організовувати речі, особливо коли Місяць увійде в Діву та ваш четвертий будинок найпотаємніших почуттів і сімейних справ, ваш планетарний управитель зустрінеться з Нептуном, одночасно впливаючи на ваш восьмий дім проєктів, спільних підприємств і ресурсів.

Ви можете бути незручно сприйнятливими до підпільних течій вашого професійного середовища, але вам доведеться встановити чіткі межі та уникати підозр чи недовіри, які можуть принести вам більше шкоди, ніж користі.

За іронією долі, Місяць буде протистояти Венері, яка продовжуватиме руйнувати ваш емоційний світ (четвертий будинок) і вашу публічну персону (10-й будинок репутації). Як створити здоровий баланс між цими двома сферами життя?

Теми поваги та уваги майже досягнуть неминучої точки розмов, починаючи з 10 лютого, коли ваш небесний правитель зустрінеться з Плутоном у Козерозі. Правда не завжди приємна, але висловлення зробить вас вільнішими, ніж ви думаєте.

Терези

Піклуватися про себе легше сказати, ніж зробити, коли у вас є низка різноманітних завдань і обов’язків.

Тут мають значення пара Меркурія в Нептуні, а також вхід Місяця в Діву і ваш 12-й будинок відпочинку, замкнутості та несвідомих моделей. Можливо, ваша увага буде звернута на почуття розгубленості та/або млявості, щоб ви нарешті могли щось зробити з цим або з якоюсь важливою сферою свого життя.

Місяць також буде протистояти вашому планетарному правителю Венері, створюючи напругу між вашим біологічним годинником, який закликає вас відпочити, і двозначністю навколо ваших щоденних обов’язків. Дихайте і намагайтеся не прив’язуватися до певного результату.

Якщо почуття та думки посиляться, починаючи з 10 лютого, це, ймовірно, буде пов’язано з близькістю Меркурія до Плутона через ваш четвертий будинок, сім’ю та житлову площу. Ймовірно, відбудуться важливі розмови (можливо, не найпростіші).

Водолій

Якщо ви ставите під сумнів дійсність важливого документа та/або, можливо, уникаєте важливої ​​розмови з кимось із вашого близького оточення, є лише обмежена кількість ситуацій, від яких ви не можете уникнути.

Оскільки Місяць підкреслює ваш восьмий дім романтичних союзів і спільних підприємств, перед прямим протиставленням Венері вам доведеться стикатися з ситуаціями, не маючи змоги їх уникнути.

Дехто з вас може відчувати себе боржником перед кимось або перед якоюсь установою, але буде важливо запитати себе, чи ви прагматичні та чесні, чи просто пропонуєте свою відданість із співчуття.

Важкі розмови будуть майже неминучими, починаючи з 10 лютого, коли Меркурій об’єднається з Плутоном. Цей аспект розкриється у вашому 12 будинку таємниць, і правда буде звільняючою та необхідною.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page