fbpx
гороскоп
Наступні кілька тижнів принесуть удачу та успіх цим знакам Зодіаку: такий шанс випадає дуже рідко, тож хапайся за нього і робіть все можливе, щоб здійснити свої мрії!

Наступні кілька тижнів принесуть удачу та успіх цим знакам Зодіаку: такий шанс випадає дуже рідко, тож хапайся за нього і робіть все можливе, щоб здійснити свої мрії!

17 листопада Венера переходить у знак Стрільця, а 11 грудня – ретроградна у знаку Козерога. Зі свого боку, Юпітер продовжує своє пониження в знаку Риб до 23 листопада і відновлює своє перебування в Овні з 20 грудня. Ці космічні рухи освітлюють нічне небо і, отже, життя певних знаків зодіаку. Основна увага буде зосереджена на кар’єрі та фінансах, і ці вихідці скористаються цим у повній мірі!

Телець

Уран продовжує свою ретроградність у вашому знаку до січня 2023 року, можливо, у вас почали виникати сумніви щодо певних проєктів у вашому житті, і ви планували зупинитися та відмовитися. Якщо так, пам’ятайте, що ви один із найсильніших знаків зодіаку.

Ваша наполегливість і терпіння окупляться з наближенням грудня. Саме тут ви зрозумієте, що всі ці зміни були на краще, тому що ви нарешті зможете бути щасливими. Якщо ні, то зірки пророкують вам зміну роботи або підвищення на роботі, гідне ваших зусиль і амбіцій.

Терези

Ваш правитель, Венера, проходитиме через знак Стрільця, а це означає, що настав час вирушити на вулицю та відкрити нові перспективи. У сфері роботи чи фінансів ви досягнете значного прогресу в кінці 2022 року. Якщо у вас є проєкт, яким ви захоплені, зараз саме час вивести його на світ.

Ретроградний Меркурій подарує вам багато можливостей на срібному блюді, пам’ятайте про це, Терези, і зробіть усе, що у ваших силах, щоб створити міцну основу, на якій можна будувати, щоб розпочати наступний рік правильно.

Водолій

Потужна енергетика надходить із ретроградним Марсом у Близнюках. Успіх є, вам просто потрібно зробити так, щоб все сталося. Під час цієї ретроградності Урана, вашої правлячої планети, хвиля змін, ймовірно, налякає вас, як на особистому, так і на професійному рівні, але не бійтеся, тому що це буде найкраще, що трапитися з вами останнім часом. Що стосується роботи, ви будете приймати продумані рішення, які позитивно вплинуть на ваше майбутнє.

Ваші близькі будуть поруч із вами та нададуть вам підтримку, необхідну для досягнення успіху. Просто пам’ятайте, що успіх приходить із важкою працею. І з космічними подіями, сприятливими для вас, ви нарешті можете викликати свою удачу!

Риби

Зірки сприятимуть вам у кількох сферах під час ретроградного Юпітера, тому уважно прислухайтесь до свого внутрішнього голосу та дотримуйтесь інтуїції, оскільки саме це приведе вас до успіху. З того моменту, як Венера почне свою ретроградність, настане час для вас прийняти гарні новини.

Планета, яка керує грошима, принесе вам удачу, тому зараз найбільш сприятливий час, щоб взятися за відкладені проєкти. Такий шанс випадає дуже рідко, тож хапайся за нього і робіть все можливе, щоб здійснити свої мрії. Немає кращого способу протистояти своїм страхам, ніж сміливо рухатися прямо до своєї мети.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua