fbpx
життєві історії
Наступного дня після весілля я повернулася до мами і подала на розлучення з чоловіком. Адже свекри не подарували нам квартиру, як своєму старшому синові, а жити з ними я не підписувалася і не збираюся

Познайомилася я два роки тому з хорошим хлопцем, з Віктором. Ми з ним з сусідніх сіл. Я працюю у нас в школі, а Вітя працює водієм в райцентрі не далеко від нас.

Не можу сказати, що прямо покохала Вітю, але він добрий, піклується про мене, любить, відповідальний і все таке. Кращого у нас все одно не знайдеш, та й родина в нього порядна, не бідна. Великий будинок з ділянкою, господарство, машина і тракторець для обробки землі.

Три роки тому, коли одружувався старший брат Віті Володя, їм з Оксаною на весілля батьки Віктора і Володі подарували двокімнатну квартиру в райцентрі, де вони і живуть зараз, у них уже двоє дітей.

І ось надумали і ми з Віктором одружитися. Мені вже 26, Віті – 29 років, чого відтягувати? Та і, якщо чесно, я дуже хотіла вже жити окремо від своїх батьків і двох молодших сестер. А Вітя натякнув, що йому теж батьки, мабуть, подарують квартиру.

Та квартиру ніхто нам не подарував. Після весілля, яке справили в кафе, ми поїхали до свекрів. І свекруха мені сказала:

– Тепер в цьому домі ми дві хазяйки, але я сподіваюся, що помиримося, будинок у нас он який чималенький! Будемо разом його і наших чоловіків доглядати, а колись це все вам і залишиться. Тепер з вас онуки скоріше, а з нас – тепле батьківське ставлення до тебе, адже тепер ти нам теж як дочка!

Тієї ж ночі я все висловила Віті. Ну чому він мені не сказав, що жити ми будемо з його батьками? Адже знав, що приведе мене під один дах до свекрухи! Ніхто мене не спитав, чи хочу я жити з батьками чоловіка, а я не хочу! Я доросла людина, хочу окреме житло, а не танцювати під дудку чужої мені жінки! І як так взагалі можна – одному сину подарували квартиру, а іншому – путівку в Єгипет? Нехай самі туди летять!

Одним словом, вранці я зібралася і повернулася додому. В той ще день подала на розлучення.

Зараз сама. Але вчуся онлайн і скоро буду шукати роботу в області, винайму там квартиру і буду жити, як сама бажаю.

А долю свою ще зустріну, мені бабця Катря, наша ворожка, так і сказала, щоб я ні за шо не переживала, моє щастя по переду і все у мене буде добре.

Спеціально для видання ibilingua.com

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page