fbpx
гороскоп
Наступний тиждень 15-21 серпня може цілком змінити долю цих трьох знаків Зодіакального кола: поради зірок допоможуть вам обернути грядущі зміни собі на користь, та ще й велику

Наступний тиждень 15-21 серпня може цілком змінити долю цих трьох знаків Зодіакального кола: поради зірок допоможуть вам обернути грядущі зміни собі на користь, та ще й велику, тому дослухайтеся до них!

Наступний тиждень, як обіцяють астрологи, стане доленосним для трьох знаків Зодіаку.

Козеріг

На початку тижня нічого нового в особистому житті не передбачається. Через це багато Козерогів засмутяться і замкнуться в собі, адже вони бажали б цікавішого розвитку подій. Але вже у четвер ситуація почне кардинально змінюватись. Від вас вимагається лиш одне – потрібно завжди бути на увазі. Заводьте нові знайомства, частіше вибирайтеся з дому та спілкуйтеся з новими людьми. І тоді шанс зустріти свою половинку значно зросте. Правда, як би вам не подобалася людина, не кидайтеся у вир із головою – інакше вами можуть погратися. Сімейні Козероги наступного тижня стануть менш вимогливими до свого партнера, будуть м’якшими і терплячими.

Водолій

Тиждень 15-21 протікатиме плавно та розмірено. Самотні представники знака не витрачатимуть сили та час на активні пошуки партнера, а, навпаки, оберуть пасивну лінію поведінки та просто довіряться долі. Втім, це піде на користь: вони зможуть зосередитися на собі. Знайомства та нові стосунки не будуть у пріоритеті у Водолія, вони будуть зайняті пошуком себе, а не другої половинки. І це дозволить усвідомити, яка людина повинна бути поруч. Сімейним знакам особливо важливою буде увага партнера та його підтримка, але, на жаль, їх не завжди вдасться отримати. І це може трохи похитнути міцні стосунки. Але будьте просто упевненими у собі, довіртеся долі.

Риби

Наступний тиждень серпня принесе в особисте життя риб нові неймовірні емоції. Можливі любовні тривоги. Але все ж таки постарайтеся не втрачати голову, а зберегти здоровий глузд. Втім, спочатку вільні риби навіть нічого не помітять. Щоб щось сталося, треба взяти все у свої руки та почати активно діяти. Візьміть всю ініціативу на себе і це стане вашою винагороджено. Просто повірте. Незабаром ви опинитеся в центрі уваги і за вас боротиметься протилежна стать. А це подарує вам ще більше впевненості в собі, а значить, і більше шансів знайти свою другу половинку. Головне – не занурюватись у свої переживання, інакше можете пропустити свою долю. Ті ж Риби, хто вже перебуває у стосунках і одружені, можуть відчути сумніви та тривогу, невпевненість у партнері. Але незабаром він доведе щирість своїх почуттів. Тому довіряйте Всесвіту!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.