Мене розриває несправедливість. Ну чому до мене немає такого ставлення, як до Ярини?
Нас у батьків двоє: я та моя молодша на два роки сестра Ярина.
На даний час ми вже дві дорослі жінки, які створили свої сім’ї.
Коли ми були маленькі, то жили дуже дружньо. Я завжди допомагала сестрі з домашнім завданням, а коли подорослішали, то ділилися одна з одною цінними секретами.
Батьки нас сильно не балували, бо були зайняті. Тато працював автомеханіком, а мама на молокопереробному заводі лаборантом.
З нами жила бабуся, мамина мама, вона нами з Яриною і займалася. Жили ми в мальовничому селі на Заході України. Поруч біля нас невеличка річка, де ми і проводили з Яриною багато часу.
Першою заміж вийшла я. Так вийшло, що чоловік пішов до мене в зяті. Ігор мій також з села, працює на залізниці. В батьків окрім нього є ще два сини і наймолодша дочка. Живуть вони досить бідненько. Всі діти з хати вже порозліталися.
Ми допомагаємо свекрам, але вони не звикли приймати допомогу, тому й продовжують жити в невеличкій хатинці, благо, діти скинулися і провели воду, підключили пральну машинку і поставили душову кабіну, від якої вони довгий час впиралися, бо ж можна і в тазику помитися.
Але історія моя не про це.
Оскільки я залишилася дома зі своїми батьками, то Ярина переїхала жити до свого чоловіка і свекрухи. Живуть вони в області. На даний час Ярина з чоловіком вже придбали свою квартиру.
В нас з чоловіком росте син, Кирилу три рочки. Моя мама і тато до онука особливої уваги ніколи не приділяли. Я ж списувала все на зайнятість на роботі, що коли приходять додому, то хочуть відпочити і їм не до дітей.
Але коли рік тому син з’явився і у Ярини, то все почало змінюватися.
Як тільки сестра зі своїм чадом з’являється на порозі, маму наче хтось підміняє.
– Ти моє золотко! Ти мій зайчик! Мій онучок! Мій маленький!
Вони з татом носяться зі Златаном, як з писаною торбою.
Мій Кирило і близько такої уваги не мав і не має.
Я поки не працюю, тому коли сезон закруток стараюся мамі допомагати, навіть деякі рецепти огірків чи помідорів сама консервую на зиму.
Також на моїх плечах і приготування вечері, щоб коли всі з роботи поприходять, то нагодувати. Про прибирання я взагалі мовчу.
Я багато роблю роботи по дому, але ніколи не чула від мами похвали.
А ось з Яриною все інакше.
– Наталко, глянь, наша Яринка собі сукню нову прикупила. Їй так личить, чи не так? А Златанчик як підріс! Ну справжній козак!
А коли Ярина їде додому, то повний багажник всього накладе і навіть моїх помідорів і огірків.
Одного разу я запитала її, чому до мене і до мого сина таке ставлення, а до сестри геть інше – краще. А мама знаєте що відповіла? Що я дома, під її крилом, а ось Яринка сама живе і їй важко.
Та я б з радістю так сама жила. Раз в тиждень в селі з’явиться, нічого не робить і не допомагає, а повні багажники смакоти додому везе. Ярина на всьому готовому, але вона бідненька.
А що тоді про мене казати?
Як достукатися до мами, що я і мій син також потребуємо їх уваги?
Автор – Наталя У
Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.
У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!
Передрук заборонено!
Недавні записи
- Свекруха моя знову умудрилася вчудити! Ну скільки пояснювали, просили людину – все одно своє гне. Ось і зараз. Але вона весь час забуває про це прохання, ну або навіть абсолютно свідомо ігнорить його. Притягла дитині розумний телефон, який, само собою, у малого вже є
- Оскільки у нього за містом невелике господарство, є живність – коза. кури-качки – та город, його дні з коханою жінкою мають бути дуже насиченими. Підйом із самого ранку. Потім робота. Догляд за тваринами та майбутнім урожаєм. Неспішно, без фанатизму. Але щоб аж до обіду. Потім невелика перерва й знову працювати – все, як у наших предків. Вони роботи не боялися і жили сто років. Моя квартира в центрі Луцька йому як п’яте колесо
- Учора моя невістка Олена мала 36 років. Та я поїхала у місто до дітей на два дні раніше – щоб усе їй допомогти, разом приготувати всілякої домашньої смакоти – голубців, завиванців, холодцю, перців нафарширувати, торт спекти, млинців з сиром солодких . Привезла з села всього свого – курку, качку свої, свининки на холодець купила в сусідів, яєць – теж своїх, мочка і сиру, тільки зробила. Ну й овочів-фруктіва, само собою. Ледве доперла все маршруткою! А сьогодні вже поїхала зранку додому, наплакалася всю дорогу і заспокоїтися не можу – ну так прикро! Ну хіба так можна??? Все запхала в холодильник і не глянула. А відмітили – просто сором
- Свекруха Марина Федорівна – золота людина. Мудра, знає життя на багато краще за мене. Маю її слухатися, щоб з мене хоч якийсь толк був. Я не правильно доглядаю за чоловіком, тобто її сином, неправильно роблю все для дитини. Днями зібралася я прибрати зуб, муляє мені давно, а мама чоловіка каже мені: “Не здумай! Тобі занесуть щось і в щоці утвориться дірка!” І що тепер робити – не знаю, невже свекруха права? А вона мені: “Ти йому ручки-ніжки пошкодиш. Ось я дивилася передачу, там так і було”
- Я ще в п’ятницю попередила і сина і невістку, щоб приїхали в село, бо потрібно все з поля допомогти зібрати. В мене дочка ще є, Наталка зі мною живе, але до роботи – дуже лінива. А ось невістка – інша справа. Того дня ми мали справу з морквою і бурячком. Невістка копала, а я відразу ж обчиняла. Робота в нас йшла конвеєром, тільки бухгалтерія підвела, як любить сміятися мій чоловік. А після роботи всі сіли до столу. Я й не сподівалася, що моя невістка така