Наталя навіть уявити не могла, що з нею таке трапиться. У них з Максимом було двоє діточок, меншенькій Софійці всього три виповнилося, а Тарасик вже зовсім дорослий, на другій рік в школу. Але щастя одного дня просто покинуло їхню сім’ю, а все тому, що Максим зрозумів, що не може більше жити на дві сім’ї
Орест працював в будівельній компанії. Спершу він був звичайним менеджером, але через хорошу роботу начальник його підвищив до замдиректора одного з відділів. Він був привітним, скромним і розумним. Деякі співробітники думали, що дружбі кінець, але Орест показав, що він не такий поганий, як про нього думають.
Доказом того була його пропозиція зустрітись усім ввечері в кафешці.
– За мій рахунок, друзі!
Увечері вони великою гоп-компанією завалилися в кафе “Над озером” і закотили гулянку.
Орест і ще кілька хлопців вийшли на ганок кафе подихати свіжим повітрям. З темряви кута до Ореста підійшов хлопчик років восьми.
“Дядьку, у вас поїсти нічого не залишиться?” – запитав він тремтячим голосом. Орест сторопів. Хлопці зареготали і порадили йому гнати бідноту звідти.
Але у Ореста чомусь защеміло серце… Чоловік взяв хлопчика за руку і завів в кафе.
Посадивши його за столик, він покликав офіціантку і замовив картопляне пюре з відбивною, борщ і чай з лимоном. Офіціантка було запротестувала, що таких вона не обслуговує, але Орест пообіцяв їй непогані чайові і вона пішла виконувати замовлення.
Але, на подив Ореста, хлопчаки не накинувся на їжу, а діставши з кишені пакетик, став її акуратно туди складати, з’їв лише борщик
– Їж все, ти чого, я ще куплю”, – сказав Орест. А хлопчик видавив: “Це я не собі. Це мамі з сестричкою. Вони сьогодні нічого не їли”.
У Ореста стислося серце від жалю. Він випровадив друзів додому, взяв хлопчика і відправився в супермаркет. Там він накупив два важких пакети з продуктами і велів Тарасику (так звали малого) вести його додому. Вони пройшли майже два квартали і вперлися в стару обшарпану будівлю гуртожитку місцевого заводу.
Двері їм відкрила миловидна, але виснажена жінка років тридцяти з хвостиком. “Тарасе знову чогось накоїв?” – запитала вона переляканим голосом. “Мамо, я їсти хочу”, – пролунав дитячий голос з іншої кімнати.
“Зараз, Софійко, йду дорога”, – сказала жінка ласкавим голосом. “Вибачте, але що вам треба?” – повернулася вона до Ореста. “Я вам поїсти приніс”, – відповів хлопець.
А потім, не питаючись, пройшов на маленьку кухоньку. У жінки з очей котилися сльози. “Я віддам, я зароблю і вам все віддам”, – крізь плач видавила вона. “Мама, приглядає за Софійкою, вона хворіє. Я сам зароблю. Піду машини мити”, – захлинаючись говорив Тарасик.
Орест взяв жінку за руку, посадив на диван і коротко сказав: “Розповідай”. Маму Тарасика і Софійки звали Наталкою. І вони не завжди так жили. Одного разу чоловік Наталі і батько дітлахів привів додому іншу жінку, а свою сім’ю просто попросив забратися.
Наталя нічого вдіяти не могла – квартира була оформлена на чоловіка. Їй вдалося влаштуватися двірником і заселитися в цю крихітну кімнатку в гуртожитку. Але Софійка захворіла, знадобилися дорогі ліки і грошей зовсім не залишилося. Навіть на їжу. І Наталя знову стала обіцяти, що віддасть Оресту гроші за продукти.
Хлопець обняв жінку і став гладити її по голові. Він намагався стримати сльози, але вони зрадницьки підступали.
На наступний день він знову приніс продукти. І ліки для Софійки. Після роботи разом з Тарасиком вони прибрали ділянку Наталі. З тих пір чоловік став постійним гостем в будинку жінки.
А згодом зрозумів, що Наталя і є його долею, і справжнім коханням. До сьогодні вони живуть разом. І ще одне, їх уже не четверо, а п’ятеро, бо через рік часу Наталя народила Оресту донечку, яку назвали Богданкою.
Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!
Фото ілюстративне, з вільних джерел
Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook
Недавні записи
- Коли всі гості розійшлися до мене на кухню зайшла свекруха і давай усіх наших друзів хвалити, а ось на мене “болото лити”. – Ти себе взагалі в сукні хоч іноді бачиш? Ти ж жінка! Та на Маринку любо глянути! – З того моменту зчинилась “буря”. Навіть не знаю, чим би все це закінчилось, якби не втрутився чоловік. Тепер Олена Василівна чекає від нас вибачень. – Ну-ну, побачимо ще, до кого ви звернетесь, коли потрібно буде з Вікусею посидіти!
- В неділю мама нас усіх запросила до себе на піцу. Ми сиділи, багато розмовляли, але згодом я помітила одну “цікавинку”. Річ у тім, що мама ставитися до моєї доньки так, як ставилася до мене в дитинстві. – Любі мої, ходіть сюди з книжечкою і по черзі покажете мені, як ви читаєте!, – сказала вона моїм племінникам. – Розумнички! Ви заслуговуєте на гарні подарунки від Миколайка, – сказала вона їм. А моєї Емілії для неї ніби й не існувало, хоча в тої чимало талантів!
- Коли чоловік вже був лежачий, наша дочка єдине чим допомогла, так це купила ортопедичний матрац. При першій же можливості Леся наголошувала на його ціні. Грошима на лікування скидалися всі, окрім рідних дітей, але я мовчала. І ось вже який час, як мого Гриші не стало. Матрац цей чищенню не піддавався, тому я його відправила на горище. І ось коли я Лесі пожалілася на спину, та мені сказала його зняти і лягати спати. Певне таких дітей, як в мене, ні в кого нема. Сльози так і линуть через обіду!
- Поки мама ходила з Дмитром Павловичем на каву, чи в театр і кожен платив сам за себе, я була спокійна. Але місяць тому моя майже сімдесятилітня мама вмовила “коханого” поїхати на екскурсію до Польщі. Той грошей не мав, і мама не придумала нічого кращого, ніж оплатити тур самостійно. Брат просто сміється, і каже дати мамі спокій, але я бачу, як той чоловік її просто використовує. Коли вона залишиться без копійки, хто її доглядатиме?
- Свого часу я забрала свого чоловіка з його першої родини – ну такий він був хороший, так з ним було солодко й добре! А потім виявилося, що Віталик абсолютно не годен заробляти і мені довелося їхати працювати в Італію. Я планувала побути за кордоном кілька років, але після недавнього дзвінка подруги, я помчала додому, покинувши все! І бачу цю ціпу у себе на кухні