fbpx
життєві історії
Навіть горобці на даху цвірінькали, що наш батько знайшов коханку. Йому не треба було далеко дивитись. Одна з його співробітниць все зробила сама. Так як наше містечко не є великим, мені не важко було дізнатись, хто ж ця дама, що втручається в чужу сім’ю. Всі кругом розуміли, що їй потрібен лише гаманець. Лише мама не хотіла бачити все це, чути, не визнавала реальності

Для мене, моя мати завжди була симпатичною, доглянутою та привабливою дамою. У молодості вона навіть працювала моделлю. Чарівність не згасала навіть через роки, коли вона могла легко конкурувати з деякими моїми однолітками. Незважаючи на те, що чоловіки оберталися навколо неї, вона була закохана у Максима.

Він був її першим хлопцем, і вона вийшла за нього заміж. Батько з дитинства займався спортом. Однак після школи він зупинився і присвятив себе бізнесу. Звичайно, його спортивний характер показувався час від часу. Мама ним пишалася.

Можна сказати, що їхній шлюб був ідеальним. Їхня сім’я була для мене взірцем. Я також завжди хотіла гармонійних відносин, як у мами з татом. Але мама також була дуже хорошою актрисою. Вона намагалася зберігати враження ідеального шлюбу зовні, хоча всередині це був великий фарс.

Навіть горобці на даху цвірінькали, що наш батько знайшов коханку. Йому не треба було далеко дивитись. Одна з його співробітниць все зробила сама. Так як наше містечко не є великим, мені не важко було дізнатись, хто ж ця дама, що втручається в чужу сім’ю. Всі кругом розуміли, що їй потрібен лише гаманець нашого батька.

З тих пір, як у нього появилась Світлана його наче підмінили. Він став гарно одягатись. Поміняв свій старенький автомобіль на новий. Так, як Світлана не була з нашого міста, а її тимчасовим місцем проживання був трикімнатний приватний будинок з ще трьома сусідами по кімнаті, батько вирішив орендувати їй невеличку квартиру за 5 хвилин ходьби від робота. З роботи батько йшов прямо до неї і повертався лише ввечері.

Однак мама не хотіла бачити все це, чути, не визнавала реальності. Вона все ще дивувалася, чому я більше не відвідую їх і мені незручно з батьком.

Зрештою, вона визнала правду. Батько забув свій телефон вдома, а мамі сказав, що їде до свого приятеля.

Я порилась в його телефоні, і знайшла підозрілий контакт. Я набрала його, сказавши мамі, що це номер татового друга, і щоб він просто віддав йому слухавку. Мама так і зробила, тільки замість очікуваного голосу Петра, вона почула приємний голосок молодої дівчини. Спершу мама подумала, що це якась помилка. Та коли вона попросила його до телефону, дівчина мило сказала: “Це тебе, котику”.

Я думала, що після цієї ситуації мама розлютиться і вижене батька. Це ж зрада, але ні, мама вирішила по-іншому. Вона хотіла врятувати шлюб. Вона прямо сказала батькові, що він має бути з нею, бо вони дали одне одному обіцянку перед Богом. Мама справді сподівалася, що батько покине Світлану, і вони будуть жити, як колись – щасливо.

Мама з татом ходили разом в гості, на весілля до друзів, кафе та кіно. Всі кругом бачили їх щасливими. Ніхто й не здогадувався, що за маминим обличчям ховається смуток, адже батько все частіше ночував у своєї коханки.

Зрештою, моїй матері було не так просто. Мені було соромно і в той же час я хотіла допомогти матері, але вона як могла, відкидала мою допомогу.

Мама все ще сподівається, що тато назавжди покине Світлану і повернеться до неї. Не тільки фізично, коли він приходить додому їсти, переодягатися та спати, але й серцем та душею. Що вони знову будуть щасливі, як колись.

Спершу я намагалась переконати маму, що так жити не можна, але вона відмовляється це слухати. Для неї це і є життя, її життя…

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – ohme

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook