fbpx
життєві історії
Навіть не уявляла, що зі мною таке трапиться! Місяць тому я вийшла заміж і стали жити в квартирі чоловіка з його мамою. А кілька днів тому я повернулася до мами і вчора подала на розлучення. Він сказав, що у себе вдома й цю звичку міняти не буде, свекруха сина підтримала, вона потім підлогу миє або мені каже це робити. Ну, не хапає зорі з неба, зарплата всього 10 тисяч гривень, але мені 33 роки – вік не той, що перебирати женихами

Навіть не уявляла, що зі мною таке трапиться! Місяць тому я вийшла заміж і стали жити в квартирі чоловіка з його мамою. А кілька днів тому я повернулася до мами і вчора подала на розлучення.

Розповім, як все сталося. Ми з Юрієм познайомилися пів року тому. Сподобалися одне одному, почали зустрічатися. Він добрий, турботливий, симпатичний.

Ну, не хапає зорі з неба, зарплата всього 10 тисяч гривень, але мені 33 роки – вік не той, що перебирати женихами.

Мама мені сказала три матися за Юру, адже вона не молодіє і  їй вже дуже хочеться поняньчити онуків, розуміти, що в мене, її дочки, міцна родина і все добре, що їй є, на кого спертися в старості.

Отже, поки ми зустрічалися. все було добре. Вирішили не відкладати в довгий ящик, подали заяву на розпис, стали місяць тому чоловіком і дружиною і переїхала жити до Юрка і його мами, але це вже його квартира, свекруха оформила її на сина.

Ну й в перший же вечір подружнього життя на території Юрія я таке побачила, нікуди не налазить! Коли запитала, чому він так не робив у мене, чи коли ми жили перед розписом два місяці на орендованій квартирі, Юрій сказав, що так робить лиш вдома. І що мені тепер робити???

Отже, розповідаю. У перший же вечір Юрій сходив в душ, вийшов, не користуючись рушником. Став посеред кімнати навіть без рушника, натекло на лінолеум води калюжа ціла, постояв, струсився, пішов до сну готуватися.

Потім вийшла свекруха, взяла швабру,  протерла тією водою підлогу. Ну й так щовечора. Люди, це що???

Юрій на моє прохання так не робити сказав, що він у себе вдома й цю звичку міняти не буде, а свекруха сина підтримала, вона потім підлогу миє або мені каже це робити.

Ну й от, вистачило мене трохи менше, ніж на місяць. А кілька днів тому я зібрала свої речі ф повернулася до мами, і вчора подала на розлучення.

Досить з мене такого заміжжя, краще вже якось самій. Орендую собі квартиру, подала заявку на курси на підвищення в Європі, словом хочу розвиватися й найскоріше забути цю свою пригоду під назвою шлюб.

Хоча мама каже, що якщо Юрій хороша людина і я його кохаю, то могла би прийняти його таким, як є. Ага, з його мамою, шваброю і щовечірньою калюжею посеред квартири. Прийняти, ну-ну.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page