fbpx
життєві історії
Навіть не знаю, що й на кого думати у власній родині. Пропали гроші, вся моя зарплата, 35 тисяч гривень. Я зібрала всіх на кухні – чоловіка, діда, доньку. Почала запитувати. Ніхто нічого не брав і нічого не знає. Тоді я посварилася з усіма і пішла з дому до своїє матері

У нас в родині інцидент. Увечері 3-го числа я отримала зарплату в розмірі 35 тисяч, пішла до банкомату зняла всю суму і поклала в капшук.

Прийшла додому, де з нами живе мій чоловік, його батько і моя дочка, була тоді ще в гостях її подруга. Дочці 14 років. Вранці я встала, пішла на роботу, залишивши гроші вдома (взяла тільки карту, але то не суть).

Увечері того ж дня приїжджаю додому, мені кажуть, що холодильник порожній, щось треба купити їсти. Я за грошима полізла, щоб швиденько в магазин, а там їх немає! Не буду вдаватися в подробиці, скандал був, це прадва.

Я зібрала всіх на кухні – чоловіка, діда, доньку. Почала запитувати. Ніхто нічого не брав і нічого не знає. Тоді я посварилася з усіма і пішла з дому. Потім мені прийшла в голову думка, що це могла бути подруга моєї дочки, але цього не може бути взагалі. Вона з дуже заможної родини, я була у них вдома і бачила, як вони живуть. Тому відразу відкинула цю думку.

І зараз я думаю або на свого чоловіка (йому потрібні були деякі запчастини, я відмовилася додавати грошей, можливо, він вирішив все спокійно таким чином сам), або на доньку, бо вона якось сказала, що накопичує на щось там своє кошти, і, ймовірно, думала, що я їй пробачу?

Вже не хочу ні з ким свариться. На діда навіть думати сенсу немає. А, може, у мене гаманець випав, витягли?

От не знаю, як бути, що думати. Може, хто зізнається, поки я окремо від них живу у своєї матері…

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook