fbpx
життєві історії
Навіть не знаю, як до цього ставитися. Ми з чоловіком разом вже п’ять років, нашій донечці – три. Але двоє дітей чоловіка від першої дружини досі не знають про сестру. Це рішення колишньої чоловіка, а він його підтримує. Я вважаю, що це ненормально. Вона не дає йому дітей до нас додому, але при цьому, коли він у них буває, передає нашій Софійці іграшки і книжки, які вже не цікаві їх дітям

Так сталося, що я вийшла заміж чоловіка, який вже мав сім’ю, дітей.

Почали ми зустрічатися, коли він ще не був офіційно розлучений, але з родиною вже не жив, переїхав до своїх батьків, а туди їздим тільки щоб спілкуватися з малими.

Причиною їх розлучення стала зрада його дружини з однокласником під час зустрічі випускників. Вона йому зізналася, а він не зміг простити.

Але Сашко дуже любить своїх дітей, тому він в них – частий гість, і тоді, і зараз.

Я це прийняла від початку. Любов до дітей – це святе.

Я жодного разу не ставила перешкод його зустрічам з дітьми. І нам обом прикро від того, що колишня дружина Сашка не дає йому малих до нас додому, не дозволяє йому знайомити їх зі мною.

Хоча розлучення сталося не з його вини, та вона все одно налаштована проти мене, бо вважає, що якби не Сашкова зустріч зі мною, то вони б ще могли помиритися і почати все спочатку. Я питала в чоловіка, чи це так, чи вона права, але він говорить, що все одно з нею вже не був би.

Але то ще «квіточки», як кажуть.

Три роки тому народилася наша з Сашком донечка Софійка. І його старші діти, яким 10 і 8 років зараз, про це не знають! Не знають про те, що мають сестричку. Бо так вирішила їх мама, а Сашко їй не заперечує…

Ну скажіть, хіба це нормально?

Я вважаю, що ні.

Вона не дає йому дітей до нас додому, не дозволяє розповісти про Софійку, але при цьому, коли він у них буває, передає нашій донці іграшки і книжки, які вже не цікаві їх дітям.

Я пробувала з ним поговорити, пояснити, що це не правильно, якщо вони вже дорослими дізнаються про сестру. Як вони тоді приймуть таку новину? Як відноситимуться до неї?.. Мене це не може не хвилювати.

Я не знаю, як мені до цього ставитися…

З одного боку – не хочу сваритися з Олександром, з іншого – така ситуація мене не зовсім влаштовує…

Автор – Олена К.

Спеціально для видання Ibilingua.com.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, m.pg21

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook