fbpx
життєві історії
Навіть не знаю з чого почати, просто в голові не вкладається. Таке відчуття, ніби світ просто перевернувся. Так, я в своєму житті багато пережив і побачив

Навіть не знаю з чого почати, просто в голові не вкладається. Таке відчуття, ніби світ просто перевернувся. Так, я в своєму житті багато пережив і побачив, але щоб таке…

З дружиною, тепер уже без п’яти хвилин колишньою, я познайомився ще, будучи в училищі. Зустрічалися, листувалися ну потім пішло-поїхало, весь цей час я вважав, що вона єдина і назавжди.

Діти міцно стоять на ногах, сподівався, на те, що буде хоч з ким зустріти старість. Але у дружини на цей рахунок були зовсім інші плани.

Все почалося буквально півроку тому, влітку. Вона стала зовсім по-іншому себе вести: змінила зачіску, перефарбувала волосся, одягатися стала зовсім інакше. Я не міг цього не помітити, робив їй компліменти, вирішив, що вона спеціально для мене себе перетворила.

Я вирішив спочатку, що вона мене просто ревнує до моїх студенток, хотіла виглядати гарніше їх, щоб я більше звертав увагу на неї, ніж на них. Але потім почалися пізні приходи з роботи, могла і зовсім не прийти додому ночувати, дратівливість через кожну дрібницю, причіпки, відходи з телефоном в іншу кімнату, безпричинні відмови в.. і так далі.

Це змусило мене сильно задуматися, і все-таки мені вдалося вивести її на розмову. Вона сказала, що всі ці роки була відмінною матір’ю наших дітей, прекрасною дружиною мені, вірною подругою, подарувала мені чудових дітей і більше двох десятків років життя. І це дійсно, правда, ми завжди любили один одного і поважали, йшли рука об руку.

Зізналася, що з роками відчуття у неї до мене охололи, і я ні в чому не винен, просто таке буває. Сказала, що теж вдячна мені за всі ці роки, за те, що ми виростили таких чудових дітей, що я прекрасний батько, і їй був хорошим чоловіком. Як людина я теж відмінний і у мене в житті все складеться добре, що я, незважаючи на вік, досить молодо виглядаю (і це вірно: ніколи не куpив, спортом досі займаюся), що будь-яка зі студенток з радістю зі мною готова піти.

Але тепер настала пора жити кожен для себе. Зізналася, що зустріла і покохала іншого і совість її чиста, тому що свій борг вона виконала до кінця. І ледь не на колінах благала пробачити її і відпустити. Що вона з ним знову розцвіла, відчула себе не просто жінкою, а дівчиною на 20 років молодше.

Спочатку було боляче, звичайно, адже стільки років прожили разом, а з іншого боку, я припускав, що рано чи пізно це все ж мало статися. Я, звичайно, розумію, що їй багато довелося витерпіти будучи дружиною військового, і дивуюся як вона мене не кинула в скрутну хвилину, а моталася зі мною і з дітьми по військовим містечкам, та по гарнізонах, поки не отримав призначення сюди в штаб. Мені було просто цікаво, хто він, цей щасливчик, я жодним чином не збирався з’ясовувати з ним стосунки.

Я дійсно вирішив для себе: якщо розлюбила, то краще відпустити, щоб не мучились всі троє, а один я вже якось справлюся. Говорити хто він – вона відмовилася. Довелося докопуватися самому. І коли я дізнався, то в момент в мені все перевернулося з ніг на голову. Хлопчисько, пацан зовсім – йому двадцять один рік! А цій дурці моїй – 45.

Я намагався її напоумити, говорив, що вона робить? Він награється і кине її, він просто морочить їй голову. Вона каже, що з ним просто щаслива, ожила, що такої любові як з ним, у нас вже давним-давно не було, що втілила в реальність всі свої фантазії і дізналася стільки всього нового.

Дочка з зятем перебувають в такому ж здивуванні, відмовляються її розуміти просто. Мені теж за весь час, що я працюю в університеті, студентки двічі признавалися в любові, але я припиняв це на корені, вважаючи, що це просто дитяча закоханість. Син приїжджав на новорічні свята, тепер теж знає все.

Ми Новий рік зустрічали вчотирьох – син і дочка з чоловіком, а вона зі своїм молодим коханцем їздила відпочивати (за чий рахунок – зрозуміло). Дзвонила звідти, але діти навіть не захотіли з нею розмовляти, не дивлячись на те, що я намагався наполягти . Чесно, от скажу вам, ніякої образи, злості, і ненависті я на неї не тримаю. Сказала, що після свят подасть на розлучення – на мені залишає будинок, а сама з ним буде жити в нашій старій двокімнатній квартирі.

Сказала також, що 50% чистого доходу від її магазину буде належати їй, а інше розподілено на три частини між мною, сином і дочкою. Ось такі умови вона виставила, і сказала, що це буде при нагоді, якщо я відразу дам їй розлучення беззастережно, і не буду заважати її особистому щастю, переслідувати, намагатися повернути і налаштовувати проти неї дітей.

Я навіть не знаю, що з нею буде після того, як її величність реальність дасть про себе знати, і шори спадуть з її очей. Я знаю її за ці довгі роки, знаю, яка вона людина – її це просто зламає. Незважаючи на те, як вона вчинила зі мною, з усіма нами, я все ще сподіваюся на те, що мізки її встануть на місце.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

You cannot copy content of this page