fbpx
життєві історії
Навіть уявити не могла, що моя мама на таке здатна! Моєму старшому синові 4 роки. Два роки тому я познайомилася з чоловіком, і ми стали жити разом. Він став татом для сина у всіх сенсах. Все було добре, але з того моменту, як він офіційно усиновив сина, почалося щось неймовірне… Але у нас народився ще й спільний синочок. Поки я народжувала, зі старшим сином сиділа моя мама

Навіть уявити не могла, що моя мама на таке здатна! 

Моєму старшому синові 4 роки. Два роки тому я познайомилася з чоловіком, і ми стали жити разом. Він став татом для сина у всіх сенсах. Все було добре, але з того моменту, як він офіційно усиновив сина, почалося щось неймовірне.

Потім ми розписалися і тепер у нас ще є спільний шестимісячний син. Нестерпно стало після того, як ми з молодшим сином приїхали додому з пологового будинку. Минуло всього 10 днів – і наша сім’я почала стрімко руйнуватися.

Поки я народжувала, зі старшим сином сиділа моя мама. У день виписки ми з нею дуже сильно посварилися.

Потім начебто з нею налагодилося все. А ось з чоловіком ставало все гірше з кожним днем. Я не знала, що робити, як бути… Я хотіла зберегти нашу сім’ю. Зміни відбулися і зі старшим сином: він став уникати, мовчати, боятися чоловіка.

До цих днів, що я була відсутня, чоловік для старшого сина був найулюбленішим татом і другом. Він тягнувся і любив його більше ніж мене.а тут все стало настільки нестерпно, що ми з чоловіком вирішили сходити до бабки. Я вже у неї була, все справдилося, так як вона і сказала. Вона мене тоді вилікувала і поставила захист. І ось ми у неї: я не могла повірити, та й до сих пір не можу повірити її словам! На чоловіка і старшого сина пороблено. Лікує. Але це все зробила, як вона сказала, моя мама!

Як мама? Навіщо? Чому? Я подзвонила і сказала все мамі. З її слів я почула, що вона не хотіла чоловіка, та й молодшого сина теж. Все заперечувала. Я не знаю, як бути, як жити? У мене просто немає вже сил.

Автор: Марина

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook