fbpx
життєві історії
Навіть уявити не могла, що нас з чоловіком таке чекає! Чула багато реальних життєвих історій про те, як змінюються сини, коли обзаводяться дружиною і дитиною. Розлучення дочки для нашої міцної повної родини стало потрясінням, тому ми дуже хотіли, щоб у Максима – нашої гордості – все вийшло! У 26 у нього вже були 3 ключа: від квартири, машини, кабінету. Невістка постаралася відразу нас позбутися. Ольга і справді на відьму схожа. Але хіба буває таке в 21 столітті?

Навіть уявити не могла, що нас з чоловіком таке чекає! Чула багато реальних життєвих історій про те, як змінюються сини, коли обзаводяться дружиною і дитиною. Розлучення дочки для нашої міцної повної родини стало потрясінням, тому ми дуже хотіли, щоб у Максима – нашої гордості – все вийшло!

Ми звичайна сім’я: ми з чоловіком – інженери, зараз на пенсії вже, виростили дочку, сина. У дітей – золоті медалі після школи, точні науки давалися їм легко. Інтелектуально розвинені, зовнішністю теж Бог наділив.

Старша дочка ще в університеті вийшла заміж, народилася внучка. Але шлюб її довго, на жаль не протривав.

Для нашої міцної повної сім’ї її розлучення було потрясінням. Внучка школу вже закінчила, дочка заміж більше так і не вийшла. Пишу це для того, щоб було зрозуміло: як же ми бажали, щоб у сина все вийшло!

Син виріс, закінчив морський вуз, потім аспірантуру. Ходить в «загранку», вже на високій посаді. Між рейсами викладає в академії. Мамина «радість», татова «гордість»! І цього він досяг вже до 26-ти років!

Зараз Максиму йому 32. У 26 у нього вже були 3 ключа: від квартири, машини, кабінету. У фінансовому і професійному плані все було добре, він від нас не залежав, став самодостатнім і самостійним.

Ніяких проблем, тільки радість сама від нього була. Дівчата різні були – і «серйозні», і «не серйозні».

І ось син дуже закохався. Дівчина начебто теж, але не дочекалася його з рейсу. Максим горював, але недовго.

Зустрів дівчину. І знову – та ж історія, не зрослося у них.

Як же Максим переживав – важко описати. У нього навіть сивина з’явилася. Все казав: «У мене, що, сім’ї ніколи не буде?». Як і у випадку з дочкою, ми з батьком допомагали, втішали, самого не залишали.

І все ж активні зустрічі з дівчатами привели до бажаного результату. Одну з них, яка чекала від максима дитинку, він тут же він перевіз до себе. Ми раділи разом з ним! Та – даремно…

Невістка постаралася відразу нас позбутися. Нацьковувала Максима, поки з батько не потрапив у лікарню.

Максим біля Ольги своєї в одну мить перетворився з хорошого хлопця в якогось зачарованого рохлю. В очах – презирство і зневага до нас.

Дитину, нашого онука, ми з чоловіком вперше побачили в 3 роки! І тут же – чергова заборона. А мамі синової дружини можна все, з руки її годує. І це при тому, що ми матеріально забезпечені, ні копійки в нього не просимо, та він і не пропонує. І це при його зарплаті в доларах! Зомбований якийсь став.

Очі мої від сліз не просихають. Друзі наші і родичі кажуть, що вона його обпоює чимось, приворожила, не інакше. Ольга і справді на відьму схожа. Але хіба буває таке в 21 столітті? І повірити в те, що наш син – звичайний егоїст, теж не можу. Невже правда – приворот. чаклунство?..

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page