fbpx
гороскоп
Навіть Всесвіт каже, що це занадто. Дітям потрібно більше уваги: цим знакам Зодіаку сьогодні, у вівторок 13 вересня, слід прибрати з рук смартфон і приділити цей час дітям!

Навіть Всесвіт каже, що це занадто. Дітям потрібно більше уваги: цим знакам Зодіаку сьогодні, у вівторок 13 вересня, слід прибрати з рук смартфон і приділити цей час дітям!

Всесвіт виділив три “нечемні” знаки Зодіаку, які зовсім забули за своїх дітей. Вони ростуть – самі по собі!

Це не можна так залишати. Звісно, зараз для усіх нелегкий час – війна, та діти – це святе! Пам’ятайте про це, що б не відбувалося у вашому житті!

У вівторок, 13 вересня, тримати під контролем поведінку своїх чад необхідно представникам усіх знаків зодіаку, але трьом із них необхідно приділити своїм нащадкам особливу увагу.

Кого ж виділив Всесвіт? Сьогодні ці представники: Терези, Лев та Стрільці

Беріть на замітку поради Всесвіту!

Терези

Терези вкрай рідко стежать за своїми дітьми, бо вважають такий стиль поведінки батьків недемократичним, а їм так хочеться, аби про них говорили, як про людей вільних звичок. Однак цього дня зірки радять їм доглянути за своїм нащадком, інакше він може зробити своїм батькам неприємний сюрприз – наприклад, вирушити з незнайомою людиною в невідомому напрямку.

Лев

Левам зазвичай тримають своїх дітей у цупких руках, і сьогодні їм не варто послаблювати хватку, відпускаючи їх із поля свого зору. Вирвавшись на волю, неслухняні нащадки можуть наламати дров, до того ж, що ще гірше, вплутатися в погану історію або зв’язатися з поганою компанією. Тому зірки наполегливо радять представникам знака – втім, як завжди – не зводити з них очей.

Стрілець

Стрільці впевнені, що дітям потрібно надавати максимум свободи, тоді вони виростуть по-справжньому самостійними людьми. Однак, сьогодні представникам знака варто поступитися своїми принципами та оточити свою дитину не лише турботою, а й увагою. В такому разі їй не захочеться спілкуватися з незнайомими людьми, адже невідомо, хто може трапитися на їхньому шляху до школи і назад.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page