fbpx
життєві історії
Назад в місто Анна повернулася після того, як не стало бабусі. Влаштувала поховання, повирішувала всі справи і вже мала їхати. І тут їй назустріч вибігли малюки, такі брудні і недоглянуті. Дівчина запитала де вони живуть, хто їх батьки. І яким було здивування Анни, коли вона дізналася, що це діти її Максима

Життя Анни з самого дитинства було важким. Батька вона ніколи не бачила. Мати відмовилася від неї, коли дівчинці було 5 років. Вона стала жити з бабусею. А та й зовсім не переживала за її долю, а просто знущалася. Дівчинку карали за найменшу провину.

Але такі випробування не зламали її. Вона була авторитетом на вулиці, і всі однолітки слухали її. Але вона була дуже доброю і при кожному зручному випадку допомагала друзям.

Одного разу діти загралися з вогнем. Вони смажили картоплю на вулиці і грали з вугіллям. І ось гра довела до того, що вогонь перекинувся на поруч стоячу лазню, яка згоріла дотла.

Природно покарали тоді всіх підлітків, але більше всіх дісталося Анні. Її поставили на облік в дитячу кімнату поліції.

Через деякий час Анна закохалася. Її обранцем став сусід – Максим, син агронома, який подавав великі надії. А ось для мами Максима, Анна стала як кістка в горлі, вона при кожній нагоді ганяла Анну від свого сина. Зустрічалися закохані таємно.

Дійшло до того, що батьки відправили Максима в армію, але Анна обіцяла його дочекатися.

Після закінчення школи Анна пішла працювати. Грошей на подальше навчання не було, а бабусі, як і завжди не було до неї діла. Так вона дочекалася Максима з армії і в той день, коли він повернувся, мама улюбленого застукала їх в ліжку. Дівчині довелося бігти через вікно. А слідом вона почула, що в наступний раз її обов’язково обіллють окропом.

А після Анна дізналася, що Максим одружується. На іншій. На місцевій красуні Насті. Аля все зрозуміла і зникла. Ніхто не знав, куди вона поділася. Тільки гроші бабусі надсилала регулярно.

Назад в місто Анна повернулася після того, як не стало бабусі. Влаштувала поховання, повирішувала всі справи і вже мала їхати. І тут їй назустріч вибігли пара малюків, таких брудних і недоглянутих.

Анна запитала діточок де вони живуть, хто їх батьки. Вони сказали, що мами у них немає, а тато… Показавши де вони живуть, вона була сильно здивована, це був будинок її Максима.

На порозі її зустріла мама Максима, яка кинулася їй в ноги і просила вибачення. Життя сина з багатою нареченою склалося не найліпшим чином. Вона кинула її сина і дітей і поїхала з коханцем. А Максим з горя почав випивати, роботу кинув, будинок запустив. А вона сама стара і вже нічого особливо робити не може.

Анна зрозуміла, що доля дала їй ще один шанс. Вона залишилася в місті і стала кожен день навідуватися в будинок Максима. Вона прибирала, готувала, дивилася за дітьми. Максим швидко став приходити до тями, повернувся на роботу. І через пару тижнів зробив пропозицію Анні. Вона погодилася. Вона б завжди погодилася, адже любила його. І мати його пробачила і дітей його прийняла.

А інакше ніяк. Вона не могла вчинити з ними так, як колись поступили з нею. Вона була вище цього.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – katowice.naszemiasto

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook