fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Світ
Назвали переможця других теледебатів Клінтон-Трамп

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон стала лідером других теледебатів.

Відповідне опитування провів телеканал CNN.

Свої голоси Клінтон віддали 57% глядачів. Її опонент, республіканець Дональд Трамп, отримав 34% підтримки.

При цьому, як пише видання, Трамп перевершив всі очікування.

Читайте також: У ПОТЯГАХ БІЛЬШЕ НЕ БУДЕ ПІР’ЯНИХ ПОДУШОК: ЯК ЗМІНИТЬСЯ “УКРЗАЛІЗНИЦЯ”

Як відомо, 9 жовтня в США відбулися другі теледебати кандидатів у президенти Хілларі Клінтон та Дональда Трампа. Висуванці спочатку відмовилися потиснути одне одному руки. У процесі лунали взаємні звинувачення. Однак потім Клінтон заявила, що з повагою ставитися до дітей Трампа і вважає їх неймовірними. Трамп у свою чергу назвав Клінтон бійцем, який не здається.

Після перших дебатів за Клінтон віддали свої голоси 62%, а за Трампа – 27% глядачів.

Джерело.

Related Post

facebook