fbpx
Світ
Названі найздоровіші країни в світі

Найбільш здоровою країною в світі названа Італія. Відповідний рейтинг був опублікований Bloomberg Global Health Index.

На другому місці в рейтингу опинилася Ісландія, а на третьому – Швейцарія. При цьому Україна не увійшла навіть в ТОП-50 здорових країн світу.

Згідно аналітиці Bloomberg, в Італії у новонародженого є найбільше шансів дожити до 80 років. Тут, згідно з новими даними, легше і швидше за все дожити до глибокої старості.

При складанні рейтингу експерти ґрунтувалися на різних даних про 163 країнах світу і враховували такі показники, як тривалість життя, причини смерті і різні загрози для здоров’я, включаючи високий тиск, ожиріння, неправильне харчування і дефіцит чистої води.

“Не зважаючи на те, що Італія належить до числа найбільш розвинених країн, рівень безробіття серед молоді в Італії в даний момент досяг 38,8%, і він один з найвищих в Європі. Проте, італійці перебувають у кращій формі, ніж американці , канадці і британці, які страждають від підвищеного кров’яного тиску та холестерину і демонструють погіршення їх психічного здоров’я”, – наголошується в доповіді.

Лідируючу позицію Італії в рейтингу найздоровіших країн в світі експерти пов’язують з надлишком лікарів в країні, а також з дієтою, багатою овочами, оливковою олією, і доступом до свіжої продукції, фруктів, пісного м’яса та риби.

Рейтинг ТОП-10 найбільш здорових країн виглядає так: Італія, Ісландія, Швейцарія, Сінгапур, Австралія, Іспанія, Японія, Швеція, Ізраїль, Люксембург.

Читайте також: І ГАРНИЙ НАСТРІЙ НЕ ПОЛИШИТЬ БІЛЬШЕ ВАС: ТОП-4 СЕКРЕТИ, ЯК БУТИ ВЕСЕЛІШИМ

Джерело.

facebook