fbpx
Breaking News
Особливі молитви, які захистять діточок (своїх, або хрещеників і онуків) від гoря, скверни, зла, нещасть і хвоpоб. Материнські молитви – найсильніший вид захисту, адже мати і дитя пов’язані нерозривною ниткою
Ура! Нарешті я його знайшла! Господиньки, це унікальний рецепт тіста для піци! Мої гості з трудом повірили, що готувала його сама
Віка ніколи не залишалася ночувати, але дуже любила приїхати до нас в 11 годині ночі і скупатися в джакузі. Тато приносив їй у ванну чай і тер спинку (напевно). Вона дуже любила створити ілюзію того, що дуже зайнята. Приїжджаючи до нас, вона щоразу брала ганчірочку, і на доказ того, що вона дуже охайна, натирала мікрохвильову піч. Хоча, крім неї на кухні, квадратурою 50 метрів, було ще дуже багато місць, де можна було пройтися ганчіркою
Костя любив своїх дітей від першого шлюбу і дуже за ними нудьгував, а спільної дитини він не хотів. Аліса намагалася просити чоловіка подумати про дитину, вона надіялась, що це зблизить їх, зробить відносини міцнішими. Тільки все даремно. Костя кожен раз нагадував їй, що не готовий 
4 улюблених піци нашої родини я готую за 45 хвилин! Півгодини підготовка, 15 хвилин – випікання, і кожен має свій улюблений смак на обід або вечерю. А ще це відмінне рішення, коли приходять гості!
Економіка
НБУ відреагував на новини про купюри номіналом 1000 гривень

Інформація про нові банкноти в Україні до їхньої офіційної презентації є державною таємницею.

Про це повідомили в прес-службі Національного банку України (НБУ) після публікацій в ЗМІ про друк банкноти номіналом 1000 грн.

“Національний банк України постійно працює над питаннями оптимізації номінального ряду банкнот, уважно вивчає потреби суспільства і економіки щодо достатності тих чи інших грошових знаків.

Це питання залежить від багатьох факторів, таких як розмір грошових доходів населення, рівень споживчих цін, ступінь використання в зверненні наявної банкноти високого номіналу, рівень розвитку безготівкових розрахунків тощо.

Однак інформація про банкноти України нових зразків з офіційним повідомленням Національного банку Країни про них є державною таємницею”, – повідомляється на офіційній сторінці НБУ в Facebook.

Нацбанк повідомляє про нові банкноти тільки після рішення правління НБУ про їхнє введення до обігу.

Читайте також: В УКРАЇНІ ХОЧУТЬ ЗНАЧНО ПІДВИЩИТИ ОДИН ЗІ ШТРАФІВ ДЛЯ ВОДІЇВ

Раніше джерела в НБУ поінформували, що незабаром в Україні буде представлена купюра номіналом 1000 гривень. Саму банкноту, за словами джерел, вже надрукували.

Інформація про можливість введення купюри номіналом тисяча гривень з’явилася ще в 2016 році.

Тоді представники Нацбанку підтвердили, що такі плани є, проте терміни введення банкноти не називалися.

Крім того, представники НБУ спростували інформацію про те, що на купюрі буде зображений письменник Пантелеймон Куліш. Але так і не повідомили, чий портрет прикрасить банкноту.

Джерело.

Related Post