fbpx
гороскоп
Не бавтеся сьогодні зі словами – все, сказане сьогодні, 1 вересня 2022, трьома знаками Зодіаку, матеріалізується! Астрологи попередаджають представників цих знаків: кажіть, бажайте, промовляйте в голос лиш те, чого справді хочете! Перший день осені 2022 – це для вас неймовірний день. Іншої такої нагоди у 2022 році не буде

Не бавтеся сьогодні зі словами – все, сказане сьогодні, 1 вересня 2022, трьома знаками Зодіаку, матеріалізується!

Астрологи і зірки попередаджають представників цих знаків: кажіть, бажайте, промовляйте в голос лиш те, чого справді хочете!

Сьогодні неймовірний день для трьох знаків зодіаку. Ваші бажання здійсняться, слова реалізуються.

тому все ж таки варто бути обачними. 1 вересня обережними з усім, що вони говорять, мають бути Близнюки, Скорпіони та Стрільці.

Близнюки

Відомо, що ти полюбляєш поговорити та не завжди слідкуєш за язиком. Ну правда ж? Близнюки, гарні оратори від природи, мають бути обачними: 1 вересня черех ваші побажання може стати зле людям довкола.

Сьогодні, будь ласка, зичте всім щастя, здоров’я та скорішої перемоги! І отримаєте у відповідь приємну віддачу.

Твоє кредо дня: «Слово не горобець, вилетить – не спіймаєш!». Стежте за своїми словами, щоб не накликати біду на себе та своїх друзів, адже ефект бумеранга ніхто не скасовував. Гарного тобі дня!

Скорпіони

Сьогодні представники цього містичного знаку зодіаку мають вголос озвучувати свої бажання, якщо щиро прагнуть їхнього здійснення. Всесвіт буде чути тебе і допоможе реалізації озвученого.

Будь сьогодні максималістом ризикуй, але тільки у позитивному плані!

Бажати зла та мститися комусь, зрозуміло, сьогодні не найкращий час.

якщо маєш негативну енергію – спрямуй її у позитив: злість можна зігнати у спортзалі чи під час активної прогулянки.

І ще раз: сьогодні ви можете реалізувати заповітне бажання, для цього лише варто його вірно сформувати і промовити його вголос. Іншої такої сильної нагоди у 2022 році не буде.

Твій девіз дня: «Все або нічого!».

Стрільці

Ну, а Стрільці як той чоботарі без чобіт, інакше не скажеш. Ти зазвичай допомагаєш у реалізації бажань всім, хто поруч, а на себе бракує часу.

Сьогодні на один день припиніть допомагати іншим! Приготуйте каву, сядьте в улюблене крісло біля вікна і поговоріть зі своїм внутрішнім «Я». Дослухайтеся до нього!

Реалізації великих мрій тобі не слід чекати, зірки такого не обіцяють, але нарешті зможеш зрозуміти, чого бракує саме тобі. Чого хочеться найбільше у найближчий час. Не будуй досвгострокові плани – Всесвіт допоможе тобі здійснити саме те, чого бажаєш тут і зараз.

І ще одне. Не треба про це голосно кричати усім оточуючим. Достатньо просто прошепотіти своє побажання і воно реалізується найближчим часом!

«Щастя любить тишу.», – такий девіз дня для тебе на 1 вересня 20022 року обрали астрологи!

Всім миру і благополуччя!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.