fbpx

Не догледіли ми з чоловіком доньку, ось у вісімнадцять вона в подолі і принесла. Вихованням онучки ми з чоловіком самі займались, бо Олені потрібно було вчитися, тому не судіть строго. Нашу Анну ми виховували в любові, а головне, щоб не вчинила так, як свого часу її мама. Та не так все сталося, як гадалося. На даний час в Ані скоро друга дитинка з’явиться, першу ж також ми з чоловіком виховували

Не догледіли ми з чоловіком доньку, ось у вісімнадцять вона в подолі і принесла. Вихованням онучки ми з чоловіком самі займались, бо Олені потрібно було вчитися, тому не судіть строго. Нашу Анну ми виховували в любові, а головне, щоб не вчинила так, як свого часу її мама. Та не так все сталося, як гадалося. На даний час в Ані скоро друга дитинка з’явиться, першу ж також ми з чоловіком виховували.

Моя донька Оленка привела на світ дитинку дуже рано – у вісімнадцять, але сталося так, що виховувати онучку довелось мені.

Ви на мою доньку не відказуйте, просто їй треба було вчитися, батько дитинки Олену покинув, і всі витрати лягли на наші з дочкою плечі. Добре, що мій чоловік тоді добре заробляв і ми могли нормально забезпечити дитину.

Внучка Аня, завжди росла в любові, але як я її не вчила, онука взяла приклад з матері.

Аня мала закінчити університет, але цього не вийшло. Зустріла онука хлопця, той Сергій ну геть мені не подобався.

Ще до того, як Ані виповнилося 20, онука вже зробила мене прабабусею. Та подружнє життя не склалося в молодої пари.

Сергій гуляв, робив що хотів, тож не виповнилося й півтора року Богданчику, як пара розійшлася.

Мені прийшлося підтримувати онуку, і виховання малого знову впало на мене. Я думала, що мине час, Аня подорослішає, помудрішає і візьметься за кар’єру. Я давно вже її бачила керівником в якійсь компанії.

Приходить до мене онука, і виявляється, мало того, що вона вдруге при надії, так ще й це хлопець, який скоро стане батьком, дуже непутящий. Вже не раз його помічали в “чорних” компаніях.

Аня зв’язалася, на її думку, з дуже мужнім і брутальним хлопцем, а насправді це доволі підозріла особа. Антон мало того, що мав вже “умовне” так він і після за голову не взявся.

І ось що мені робити в цій ситуації? Як навчити онучку розбиратися в чоловіках?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page