fbpx

Не довго вагаючись я записалася до таролога. Це була моя давня мрія, до того ж, я зустрічалася з найкращим хлопцем на землі – Дмитром. Я дуже хотіла, щоб ця дамочка сказала мені, коли в нас буде весілля і скільки в нас буде діточок. Та з перших хвилин вона присадила мене з небес на землю. Одне її передбачення вже збулося, тепер чекаю на друге

Схильність до езотерики у мене з дитинства. Я вірила у різні такі явища. Я повинна відверто сказати, що піти до екстрасенса, було моєю давною мрією. Однак до двадцяти п’яти років я не набралася сміливості.

Та одного разу моя подруга поділилась зі мною сторінкою в інстаграмі однієї жінки, і простеживши за нею деякий час, я зрозуміла, що хочу до неї на прийом. Вона писала мені, що дуже хороший спеціаліст, і що майже всі її прогнози збуваються.

Трохи повагавшись, я свідомо подзвонила і домовилася з нею про зустріч. У мене тоді був хлопець Дмитро. Я була закохана, тому мене більше цікавило, чи буду я мати з ним дітей і скільки їх буде. Мене ще цікавили і інші речі, в основному робота, тому що в мене були певні проблеми в той час.

Однак ця дамочка мене відразу приземлила! Вона сказала мені, що хоча я виглядаю щасливою зовні, на жаль, це скоро зміниться. Наші стосунки з Дмитром добігають кінця. В нас не має майбутнього і воно буде зруйноване певною третьою особою протягом року.

Я їй не дуже довіряла і сміялася з усього в думках. Але перш ніж я встигла щось сказати про це, дамочка продовжила своє пояснення. “Тоді ти довго будеш самотньою і сумною. І лише в 33 роки чекай змін, – заявила вона абсолютно серйозним тоном.

Веселощі закінчилися. Я сиділа у кріслі абсолютно приголомшена. Я була настільки здивована її словами, що дальше, що вона мені розказувала, я майже нічого вже не чула.

Хоч ця дамочка і говорила мені, як я буду добре працювати і таке інше, але я не надала цьому значення, оскільки всі думки були зайняті Дмитром.

Він був, принаймні я була переконана до того часу, найкращим хлопцем під сонцем. Харизматичний, добрий, смішний, я йому подобалася, і я навіть подумати не могла, що наші стосунки зійдуть нанівець.

Я розповіла Дмитру про те, що почула, але він лише посміявся. Він поцілував мене в щоку і сказав не хвилюватися про це. Ми переживали дуже щасливий час, тому не думали про погане.

Але слова жінки справдилися. Перші хмари з’явилися приблизно через три місяці після доленосного візиту. Виною тому було наше навантаження. У нас було мало часу один на одного, а коли ми бачилися, то часто сперечалися.

Крім того, мій колега по роботі Андрій постійно приділяв мені знаки уваги. Спочатку я опиралася йому, хоча він мені дуже подобався. Потім, сама не знаю як, ми пішли з ним на каву. А одного разу в коридорі ми навіть поцілувалися.

Більше нічого не сталося, але це був початок кінця для Дмитра.

Тому що я почала більше думала про Андрія, ніж про нього. Останньою краплею в наших стосунках стало, коли я сказала Дмитру, що збираюся випити кави з подругою, а насправді провела день з Андрієм. Я не хотіла продовжувати обманювати Дмитра. Наступного дня у нас відбулась серйозна розмова.

Він сприйняв це досить добре, що мене дуже здивувало. Я чекала якоїсь сцени, злості, просто негативної реакції. Але нічого такого не було. Через кілька тижнів я отримала пояснення його несподіваної поведінки. Мій знайомий, який працює з Дмитром, розповів мені, що Дмитро зустрічається з Яною, яка була його прямим керівником, кілька днів. Розрив явно став йому в нагоді.

Дмитро переїхав від мене, і ми розійшлися. Але і з Андрієм не все було гладко. Спочатку у нас все було добре, але поступово я зрозуміла, що ми зовсім не підходимо один одному, в нас різні погляди на життя.

Ми розлучилися менше ніж через шість місяців, і відтоді я самотня. На жаль, слова цієї жінки справдилося і я вечорами відчуваю себе дуже самотньою.

Зараз мені 31, тож через два роки, за її прогнозом, я повинна знайти кохання всього свого життя, з яким нарешті буду щаслива. Я часто думаю про це і з тугою бажаю: “Нехай ця жінка буде права!”

А ви вірите таким людям?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page