fbpx
гороскоп
Не дивуйтеся, і такі є!: чотири знаки Зодіаку, які здатні пробачити своїй половинці походеньки “наліво”

Не дивуйтеся, і такі є!: чотири знаки Зодіаку, які здатні пробачити своїй половинці походеньки “наліво”

Астроексперти розсекретили чотири знаки Зодіаку, які схильні прощати зради та невірність своєму партнеру.

Телець

Представники знака довіряють партнеру, особливо якщо стосунки тривалі. Вони схильні ідеалізувати кохану людину, їм важко повірити, що вона може піти на такий крок. Якщо це все ж таки відбувається, Телець схильний пояснювати невірність “моментом слабкості”. Він готовий пробачити, але надалі може нагадувати партнерові цю цей час. І йому буде, ой як непереливки!

Рак

Раки дуже бояться самотності і тому готові пробачити “похід наліво”. Вони так трясуться за свою стабільність, що навіть готові взяти на себе провину за невірність партнера. Іноді це грає з представниками знаку злий жарт, але вони до останнього тримаються за стосунки і вірять, що кохана людина зміниться.

Скорпіон

Ці люди ніколи не забувають завданих образ. Однак вони також дуже сильні та розважливі, і якщо Скорпіон вирішить, що пробачити невірного партнера йому вигідно, він зуміє це зробити. Наприклад, заради того, щоб відчувати свою моральну зверхність та маніпулювати почуттям провини коханої людини.

Риби

Представники знака чутливі та вразливі, вони взагалі схильні підставляти кривднику іншу щоку, а у випадку зі зрадою до цього додається ще й небажання виносити такі делікатні моменти на загальний огляд. Вони готові заплющити очі на невірність, аби не стати предметом обговорення та пліток.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page