fbpx
життєві історії
Не готує, тому що не любить цього робити, не прибирає в будинку, скрізь валяються її одяг, шкарпетки в кожній кімнаті та в різних місцях. Холодильник настільки запущений, що відмити з одного разу у мене не вийде. Після її собак теж доводиться відмивати все мені. Ось така дружина в сина

Син зустрів жінку, свою ровесницю, стали жити разом.

Тепер вона налаштовує його проти мене. Дуже багато говорить неправди з приводу і без приводу, не готує, тому що не любить цього робити, не прибирає в будинку, скрізь валяються її одяг, шкарпетки в кожній кімнаті та в різних місцях. Холодильник настільки запущений, що відмити з одного разу у мене не вийде.

Після її собак теж доводиться відмивати все мені.

Любить подружок, пізно ввечері ходить з ними на прогулянки, а син чекає на неї вдома. Любить ресторани, розваги, так що готувати та прибирати ніколи. Дуже мені важко і прикро. Зі мною розмовляє без поваги, а синові потім плаче, нібито я її образила. Син їй вірить у всьому. Якщо бачуся з сином, вона опускає очі і ледве щось промовить, а віч-на-віч зі мноюінша людина.

Я сама винна, вона здалася мені хорошою і скромною, була навіть рада, що знайшлася така дівчина, хотілося їй догодити, похвалити зайвий раз просто так. Дуже себе звинувачую зараз, а що вже зміниш? Вона ще й дітей не хоче – каже, не на часі, часи складні. А коли вони кращі будуть?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Ibilingua.com.