fbpx
життєві історії
Не хочу, щоб онук виріс таким, як його батько, як мій колишній зятьок! Пояснюю дончці, але вона не надає цьому такого значення. Але ж онук весь час – в телефоні і в планшеті, старших ігнорує. Ну точно зять Валєрка! Відчуваю, як в мені згасає любюв до онука. Сказати по правді, я навіть попереджала Олену не поспішати народжувати дитину, а придивитися

Не хочу, щоб онук виріс таким, як його батько, як мій колишній зятьок! Пояснюю дончці, але вона не надає цьому такого значення. Але ж онук весь час – в телефоні і в планшеті, старших ігнорує. Ну точно зять Валєрка! Відчуваю, як в мені згасає любюв до онука, і це прикро.

***

Дочка Олена і зять Валєра розлучилися, коли внукові був лише рік. Я, дивлячись на зятя, чекала такого закінчення їхнього сімейного життя. Сказати по правді, я навіть попереджала Олену не поспішати народжувати дитину, а придивитися.

Справа в тому, що  зять дуже любив дозвілля, часто змінював роботи, але гроші витрачає на себе і друзів.

Після розлучення свого сина Ваню він бачив лише кілька разів, і скільки б я не говорила, що він зобов’язаний про нього піклуватися, все даремно. Я ж регулярно відвідую онука, допомагаю їм, чим можу.

Зараз Вані 9 років. Я знала, що він мріє про планшет і на День народження подарувала йому цю річ, про що тепер неймовірно шкодую. Спочатку я пропонувала Олені оплатити їм з онуком відпочинок, але вона сказала, що для нього планшет важливіше.

Через якийсь час я поїхала до них знову, і не впізнала свого онука! Справа в тому, що він завжди вибігає мені назустріч, любить спілкуватися, розповідати все про свої справи. А цього разу хлопчик тільки махнув рукою замість вітання і пішов до себе у кімнату.

Дочка сказала, що весь час він сидить в планшеті, грає в ігри і вона вже не рада, що попросила мене його подарувати. У них приватний будинок і мені б хотілося, щоб він грався частіше на вулиці, спілкувався з іншими дітьми, а не сидів в кімнаті.

Зараз Ваня настільки набрав вагу, що я не повірила, що це мій онук! Обличчя і шия вже на одному рівні.

Я почала говорити Олені, щоб стежила за його харчуванням і не дозволяла весь час користуватися планшетом. Але вона сказала, що їй набридли його ниття і дорікання, і що я вчу її виховувати дитину, я вже своїх дітей виховала і нічого до них лізти. Мені прикро чути таке, але я розумію, що вона має рацію.

Коли ж я запитала, чи хоче вона, щоб і її син виріс таким же, як її колишній чоловік, Олена насупилася і попросила мене більше до них не приїжджати, принаймні, без попередження.

Після цього я кілька разів намагалася до неї додзвонитися, але дочка заблокувала мій номер! Не знаю, що робити. Я ж хочу, як краще, це мій онук, доля і здоров’я якого мені зовсім не байдужі! Боюся, що онук успадкував від свого батька все тільки найнеприємніше… Шкода, що дочка не надає цьому значення і так вчинила зі мною…

Автор: Ольга

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page