fbpx
життєві історії
– Не хочу виховувати чужого онука! Хіба мало які там гени! Одружишся на ній – можеш дорогу сюди взагалі забути! – кричала вона синові по телефону на наступний день

Людмила Вікторівна виховувала одна двох дітей: дочку і сина. Чоловіка втратила, він довгий час хворів. Дочка, старша дитина, відразу після закінчення вузу вийшла заміж за одногрупника, а син, молодший, все ще жив з матір’ю і доучувався.

Через пару років він вже знайшов роботу за фахом і з’їхав в орендоване житло недалеко від матері. Мати все розуміла: підріс синок, несолідно вже з мамою жити, та й про свою сім’ю пора думати. Не до матері ж дівчат приводити.

У дочки вже народилася дитина, якого та часто привозила до бабусі грати, тому Людмила Вікторівна не нудьгувала.

Через якийсь час у сина з’явилася наречена. Всі зрозуміли, що справа серйозна, коли він вирішив познайомити її з мамою і старшою сестрою.

На оглядини вирішили зібратися у Людмили Вікторівни. Наречена справила хороше враження на всіх, всі були від неї в захваті, поки не з’ясувалося, що вона розлучена, і у неї є дитина від попереднього шлюбу.

Син Людмили Вікторівни про це, звичайно, знав, і готовий був прийняти дитину своєї нареченої. А ось Людмилу Вікторівну такий розклад не влаштував.

– Не хочу виховувати чужого онука! Хіба мало які там гени! Одружишся на ній – можеш дорогу сюди взагалі забути! – кричала вона синові по телефону на наступний день.

Минув тиждень, потім місяць, син сподівався, що мама охолоне, але Людмила Вікторівна була непохитна.

Вона не хотіла бачити в невістках жінку «з доважком». Нічого не змінилося і після весілля. Людмила Вікторівна, звичайно, з сином не припинила спілкування, але вперто вдавала, що невістки у неї немає.

А через рік як сніг на голову новина: дочка Людмили Вікторівни розлучається. Чоловік загуляв, вона простила, намагалася щось налагодити, але через якийсь час все стало тільки гірше.

Загалом, чоловік пішов, а дочка Людмили Вікторівни залишилася одна з дитиною.

Минуло три роки. Син Людмили Вікторівни так і живе зі своєю «розлученою» душа в душу, а ось дочка все ще не може налагодити своє особисте життя – ніхто не горить бажанням її з дитиною брати.

Людмила Вікторівна переживає, звичайно. Виходить, повернувся до неї бумеранг за те, що так зневажала свою невістку «з причепом».

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook