fbpx
Політика
Не кажи гоп, поки не перескочив, – реакція Мінфіну на рішення щодо “боргу Януковича”

Україна оскаржуватиме рішення Високого суду Лондона щодо так званого “боргу Януковича” – євробондів на 3 мільярди доларів.

Про це заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк, передає прес-служба відомства.

Він зазначив, що рішення суду – лише перший етап, і Україна має повне право на апеляцію. За словами міністра, рішення суду не враховує такі важливі фактори як економічна та військова агресію з боку Росії.

“У відповідь на вільну інтерпретацію рішення англійського суду російською стороною не можу не згадати українське прислів’я “не кажи гоп, поки не перескочив”. Зустрінемось в апеляції”, – підкреслив глава Мінфіну.

Данилюк додав, що на прохання українських юристів Високий суд Лондона погодився заморозити це рішення до наступного засідання, яке відбудеться не раніше кінця квітня.

“Рішення не визнає обґрунтованості позиції та аргументів України у цій справі. Ми з повагою ставимося до цього рішення, але обґрунтовано вважаємо, що таке рішення не враховує наявні факти економічної та воєнної агресії з боку РФ”, – підкреслив міністр.

Читайте також: КУДИ ВЖЕ ДЕШЕВШЕ: ДО США З УКРАЇНИ ВІДТЕПЕР КУРСУВАТИМЕ ЛОУКОСТ

Нагадаємо, Високий суд Лондона виніс рішення щодо розгляду клопотання Росії про розгляд позову до України – держава зобов’язана виплатити РФ борг у 3 мільярди доларів і нараховані відсотки.

Джерело.

facebook