fbpx

Не обійдеться без розчарування: Любовний гороскоп на тиждень з 27 лютого по 5 березня 2023 року для всіх знаків Зодіаку. Хто зараз може бути спокійним за своє любовне життя, а кому варто почати хвилюватися

Не обійдеться без розчарування: Любовний гороскоп на тиждень з 27 лютого по 5 березня 2023 року для всіх знаків Зодіаку. Хто зараз може бути спокійним за своє любовне життя, а кому варто почати хвилюватися

Щотижневий любовний гороскоп з 27 лютого по 5 березня 2023 року підкаже, чим варто керуватися в любовному житті прямо зараз. Перевірте, що вас чекає.

Хто зараз може бути спокійним за своє любовне життя, а кому варто почати хвилюватися? Прочитайте любовний гороскоп на цей тиждень і дізнайтеся, чого очікувати.

Любовний гороскоп на тиждень з 27 лютого по 5 березня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

Вам цікаво, що станеться у вашому любовному житті найближчим часом? Якщо ви хочете підготуватися до майбутніх днів, прочитайте свій любовний гороскоп на цей тиждень.

Любовний гороскоп на тиждень з 27 лютого по 5 березня 2023 року – Овен

Овни переможуть когось у любовному змаганні і на короткий час відчують від цього задоволення. Однак варто задуматися, чи можна довіряти людині, яка так легко кидає своїх близьких. Можливо, незабаром він зробить те саме. Тоді, правда, вони будуть плакати, і хтось інший відчує себе важливим…

Любовний гороскоп на тиждень з 27 лютого по 5 березня 2023 року – Телець

Тельці повинні бути справедливими. Цього тижня у них може виникнути тенденція надмірно зосереджуватися на власних почуттях, тож вони навіть не помітять, як сильно образили когось. Якщо вони не вибачаться за це, іншій особі доведеться їх покинути. Гордість може змусити їх зараз втратити когось справді близького. Вони пошкодують про це деякий час.

Любовний гороскоп на тиждень з 27 лютого по 5 березня 2023 року – Близнюки

Близнюкам потрібно остерігатися романів зі старшими людьми. Вони можуть вірити кожному слову свого партнера, поки він відмахується від них порожніми банальностями. Крім того, вони незабаром зрозуміють, що вони не єдині люди в його житті. Цієї весни у нього буде багато романів, і жоден з них не буде для нього пріоритетним.

Любовний гороскоп на тиждень з 27 лютого по 5 березня 2023 року – Рак

У Раків є шанс на щастя, але тільки якщо вони перестануть зациклюватися на подіях з минулого. Те, що вже минуло, має бути лише спогадом. Навіть якщо це була болюча історія, від Раків залежить, наскільки важливою вона буде в їхньому житті зараз. Настав час познайомитися з кимось новим.

Любовний гороскоп на тиждень з 27 лютого по 5 березня 2023 року – Лев

Леви можуть вирішити свої проблеми тільки одним способом. Їм потрібно робити ставку на себе і деякий час думати тільки про власні потреби. Останнім часом вони, можливо, жертвували заради когось, хто займає особливе місце в їхньому серці. Однак подяки за це вони не отримали, а натомість зустріли велике горе. Хоча інша людина поводитиметься так, ніби не бачить проблеми, Леви повинні ігнорувати це. Зараз вони найважливіші.

Любовний гороскоп на тиждень з 27 лютого по 5 березня 2023 року – Діва

У Дів попереду важкий тиждень. Вони помітять, що їхня закоханість має і зворотний бік: розмови з нею дрібні й поверхневі, а тому майже не мають змісту. Це буде непросто, але ви повинні звернути увагу на цю проблему. В іншому випадку Діви ніколи не дізнаються, чи справа в сором’язливості, чи проблема в іншому місці.

Любовний гороскоп на тиждень з 27 лютого по 5 березня 2023 року – Терези 

Терези виявлять, що комусь вони подобаються набагато більше, ніж вони думали раніше. Навіть якщо нещодавно вони відчували, що ця людина їх відкидає, зараз вони змінять свою думку. Вони можуть отримати дивовижне повідомлення з зізнанням. Однак вони повинні дати собі кілька днів, перш ніж відповісти на нього. Є щось, про що вони ще не дізналися.

Любовний гороскоп на тиждень з 27 лютого по 5 березня 2023 року – Скорпіон

Скорпіони почнуть залучати багато шанувальників, а їх особиста чарівність ще не раз вразить когось. Якщо вони захочуть, тепер вони можуть встановити близькі стосунки на постійній основі. Однак їм слід бути терплячими, оскільки інша людина може не мати такої мужності, як вони. Але це не означає, що їй байдуже.

Любовний гороскоп на тиждень з 27 лютого по 5 березня 2023 року – Стрілець

Стрільці отримають від когось пропозицію жити разом. Хтось задумається про стосунки з ними набагато серйозніше, ніж він це робив досі. Однак вони можуть виявити, що уявляють собі майбутнє з кимось іншим. Перш ніж покласти все на одну карту, вони повинні перевірити, чи справді у них є шанс створити такий тісний зв’язок.

Любовний гороскоп на тиждень з 27 лютого по 5 березня 2023 року – Козоріг

Козерогам не варто відмовлятися від побачень, якщо їх нинішній партнер нехтує ними. Зустрічаючи когось іншого, вони можуть відчути, що їх цінують, і почати абсолютно новий етап у житті. Чи варто проводити більше часу з людиною, яка поводиться так, ніби про ці стосунки взагалі немає потреби? Розставання здасться сумним рішенням… але Козероги можуть швидко втішитися ним.

Любовний гороскоп на тиждень з 27 лютого по 5 березня 2023 року – Водолій

Водолії відкинуть того, хто цього не заслуговує. Вони можуть зробити це брутально, повністю ігноруючи повідомлення від цієї людини. Хоча останнім часом вони не раз відчували, що у них з нею особливий зв’язок, тепер вони, мабуть, перетнуть все за один вечір. Втеча від конфронтації ніколи не є хорошим рішенням. Тепер він подбає про те, щоб вони більше нікого не побачили.

Любовний гороскоп на тиждень з 27 лютого по 5 березня 2023 року – Риби

На рибу чекають чудові дні. Їм буде приємно дивитися в дзеркало, адже практично всі помітять, наскільки вони гарні. Венера зробить їх привабливими, що знову нагадає їм, скільки вони варті. В їхньому житті з’явиться залицяльник, який теж це помітить – значить, незабаром вони зможуть балуватися ним майже постійно.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page