fbpx
гороскоп
Не обійдеться без столиці: астрологиня Яна вказала на міста України, які будуть “під прицілом” ворожих сусідів в серпні. Безпечно там не буде!

Не обійдеться без столиці: Астрологиня Яна вказала на міста України, які будуть “під прицілом” ворожих сусідів в серпні. Безпечно там не буде!

За підрахунками Яни Езотерички, в  небезпеці можуть бути Київ і Дніпро.

Астролог Яна Езотеричка поділилася “баченням” щодо України на найближчий час і визначила міста, над якими нависла велика небезпека.

За її підрахунками, “біда” чекає на два великі міста – Київ і Дніпро. Також російські окупанти в серпні продовжать нищити Запоріжжя, Вінницю, Чернігів, Миколаїв, Суми.

“Київ і Дніпро – два регіони, на які чекають потрясіння. Окупанти дуже хочуть взяти Дніпро і область і будуть максимально нищити. Можуть спалахнути водопроводи. Потраплять в небезпеку багатоповерхові будинки. Але обороняти і захищати будуть. Місто не візьмуть”, – сказала астролог на своєму YouTube-каналі.

Вона наголосила, що всі вище перераховані міста загарбники будуть нищити через те, що ЗСУ підуть у наступ, а їм це не сподобається.

Все буде Україна!

Кожен українець повинен стояти на своєму фронті! Тільки разом до перемоги!

Слава Україні! Слава ЗСУ! Слава Богу!

Фото – скріншот