fbpx
життєві історії
Не попередивши, нічого не пояснивши, синок з невісткою завезли речі. Ніби ми – пусте місце. Відчуття таке, що нас уже з квартири виселили, кругом – їхні речі, їхні друзі. Їдять, живуть за наш рахунок. Мене ця дівиця з синім волоссям неймовірно дратує

Не попередивши, нічого не пояснивши, синок з невісткою завезли речі. Ніби ми – пусте місце. Відчуття таке, що нас уже з квартири виселили, кругом – їхні речі, їхні друзі. Їдять, живуть за наш рахунок. Мене ця дівиця з синім волоссям неймовірно дратує…

Ми з чоловіком дійсно розбестили сина з дитинства, він у нас один і дуже довгоочікуваний, вже й не сподівалися, що у нас будуть в родині діти. Просто сталося диво, хоча лікарі вже руками розводили. Ось як таке чудо потім не балувати?

Так, сину багато було дозволено. Нас лаяли – і в дитячому садку, і в школі, що ми свого хлопця ростимо егоїстом, що він всіх своїх однолітків вважає нижче себе і грубіянить учителям. Я завжди вставала на бік сина і сперечалася з усіма невдоволеними, зараз таких жінок називають «я ж мати».

Друзі та рідні намагалися розкрити нам з чоловіком очі, що син і нас не поважає, але ми цього не бачили, не хотіли помічати.

Армію син не служив, хоч ми його й не «відмазували», не пройшов за станом здоров’я. Але ми все одно полегшено зітхнули – нічого там робити нашій дитині. Син відучився в технікумі, хоч особливо і не хотів, але ми його дотягли. Влаштувався працювати, але в недавно їх фірма розпалася, і він зараз тимчасово не працює, у нього настав період любові ще з весни: познайомився по інтернету з дівчиною, почав приводити її до нас. Я жахнулася: якась неформалка: пірсинг на брові, в чорне волосся вплетені сині коси.

Але якби ж то вона була хороша, але ще і хамка яка!

У нас двокімнатна квартира, кімната у нас з чоловіком і у сина. Спочатку ця дівчина стала просто приходити до сина в гості, потім всюди стали з’являтися її речі (в основному у ванній), а потім я взагалі помітила, що у сина в кімнаті дві її великі сумки і вона постійно ночує у нас!

Виявилося, що вона переїхала до нас додому, але у нас ніхто нічого не питав. Моєму чоловікові плювати: він з ранку мало не до ночі на двох роботах. Я вже на пенсію вийшла, але іноді ходжу на підробіток (прибирати квартири багатих людей), тому домашні зміни, в основному, відбуваються у мене на очах.

Ця дівчина майже не спілкується з нами, тільки «здрастє», «так», «ні», і тому подібне. Зате почала господарювати, наче в своєму будинку: бере каструлі, продукти, по холодильнику лазить, займає ванну кімнату коли їй треба, навіть нас не питає.

Я спробувала зробити зауваження синові, але він прям зі злістю: «І що? У нас все спільне, вважай, що вона – моя дружина, просто грошей на весілля немає!».

Не дивно – син іноді через цю дамочку ходить роздавати буклети на вулиці, а ще щось там в інтернеті підробляють, але ми цих грошей ніколи не бачили. Мало того – син іноді сам просить «в борг», але грошей вони не віддають.

Найгірше, що нахабство цієї дівиці перейшло всі межі: навіть її подруги приходять до нас додому як до себе, нас з чоловіком ігнорують. Син завжди на стороні своєї нареченої, з нами не рахується, вже назріває великий скандал.

Хочу щось приготувати – на кухні молодь сидить, не проштовхнутися. Таке відчуття, що у них готується якийсь план по виселенню нас з чоловіком з квартири, продихнути неможливо, син нібито нас не чує. Так, нам всі говорять: будьте суворіше, викидайте молодих з дому, нехай самі собі шукають знімну квартиру і живуть, як хочуть, але як ми рідного сина викинемо з дому?

Тут є свої складності: мама у дівиці непутяща, молодим там точно не місце. На знімну квартиру у молодих грошей немає – це точно, самі нашими продуктами користуються (прикро, що і своїх гостей ними годують).

Син ще не знайшов собі нормальну роботу, хоч і каже, що в активному пошуку. Але так теж жити не можна, мене неймовірно дратує ця дівчина і те, що син на її боці. Ще трохи, і всі їхні речі і гості перенесуться і в нашу кімнату, а нам тоді куди? Що робити в такій ситуації? Але сина нам дуже шкода, не хочемо виганяти його з дому!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook