fbpx
Breaking News
Популярний протягом десятиліть торт не втрачає популярності і сьогодні. Неймовірно ніжний, смачний, він стане окрасою будь-якого свята!
Пам’ятаю, як цю молитву часто промовляла моя мама, коли ми були ще маленькими. У неї завжди на очах, в цей момент, були сльози. Пройшов час, і я зрозуміла її, як ніхто інший. Її варто промовляти кожній матері, за щасливе виховання дитини
До вечора ми з ним помирилися, а вранці вона влетіла в кімнату о 7 ранку, побачила, як ми спимо щасливі в обнімку, і тут почалося. Крики, що я погана, що я його життя ламаю, що нічого не вмію. Сказала, що я погано на нього впливаю. Він мовчав і нічого не говорив. Лише попросив піти в іншу кімнату, де я до їх від’їзду і просиділа 2,5 години
Коли готую цю домашню яєчну лапшу, згадую рідні бабусині натруджені руки, як вони вправно рухалися, а я маленька сиділа поруч і спостерігала за цією казкою… Я така щаслива, що сьогодні, через багато років, я радую тепер вже свою родину бабусиною ароматною лапшичкою і дуже хочу поділитися з вами цим чудовим і простим рецептом! 
Субота для багатьох – перший вихідний, коли можна розслабитися і відпочити. Народні прикмети і забобони допоможуть провести цей день вдало і залучити в життя благополуччя
Україна
Не продавайте Україну на вульгарному ярмарку, – Аваков дорікнув Олланду

Пропозиції та трактування врегулювання війни на Донбасі з боку президента Франції Франсуа Олланда є неприйнятними та обурливими для кожного справжнього українця.

Таку заяву зробив представник “Народного фронту” Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook, коментуючи виступ президента Франції Франсуа Олланда на сесії ПАРЄ.

“Французький президент багато на себе бере! Спочатку потворні висловлювання міністра закордонних справ Франції Еро під час візиту до України, тепер президент Олланд…” – обурюється очільник МВС.

Він також підкреслив, що є членом українського уряду, який представляє другу за величиною фракцію парламенту.

“Я представляю в уряді тих воїнів, патріотів і добровольців, які ціною власного життя та здоров’я відстоюють Україну на фронті – проти зграї скажених собак путінського режиму, проти тих, хто приніс на нашу землю кров і горе”, – зазначив урядовець.

Крім того, Аваков попросив Олланда “не вказувати нам віддавати території України та мільйони життів наших громадян під путінський режим”, тому що так президенту Франції буде зручно.

“Ви взялися допомогти Україні зупинити агресію Росії? Ви, як представник великої Франції, взялися від імені демократичної Європи зупинити агресора, який напав на Україну – так робіть це, а не віддавайте Україну, відкуповуючись від Путіна розділом нашої країни! Не продавайте на вульгарному політичному ярмарку найбільший європейський народ, що вийшов за ідеали європейських загальнолюдських цінностей на Майдан і віддав за це життя своїх кращих синів і дочок!”  – заявив міністр.

Арсен Борисович пропонує французькому лідеру пригадати й уроки історії, зокрема аншлюс Австрії та Чеських Судет, та поглянути на нинішню ситуацію в Сирії.

“Ваші пропозиції та трактування врегулювання війни на Донбасі – неприйнятні та обурливі для кожного справжнього українця. Віддавши Путіну Україну, Ви втратите Європу, втратите власну свободу. Не тіште себе ілюзіями – створіть реальний антипутінський демократичний фронт вільних людей, і не умиротворяє агресора!” – підсумував політик.

Читайте також: МІНОСВІТИ ЗМІНИЛО УМОВИ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ

Джерело.

Related Post