fbpx
гороскоп
Не проґавте час Молодика. Він буває не так і часто: що Всесвіт рекомендує зробити кожному знаку Зодіаку 28 липня! Скористайтеся моментом, і будьте щасливі!

Не проґавте час Молодика. Він буває не так і часто: що Всесвіт рекомендує зробити кожному знаку Зодіаку 28 липня! Скористайтеся моментом, і будьте щасливі!

Молодий місяць – чудовий час для визначення цілей. Всесвіт в цей час все чує та виконує. Користайте моментом!

Гороскоп для кожного знаку зодіаку на 28 липня – поради, які допоможуть зробити період молодика максимально продуктивним.

Овни

У цей час Овнам варто частіше прислухатися до інтуїції. Вона дасть вам правильні підказки. У сфері особистих стосунків намагайтеся уникати шпилькової критики на адресу своєї половинки – є великий ризик затяжних конфліктів.

Тельці

У першій половині дня Тільцям необхідно набратися терпіння. Ваша увага зосереджена на виконанні поточних завдань, які можуть просуватися не так швидко, як би вам того хотілося. У спілкуванні з близькими потрібно приборкати емоції і проявити поблажливість до слабкостей інших. Ретельно перевіряйте отриману інформацію, вас можуть вводити в оману чутками і плітками.

Близнюки

У період молодика Близнюкам варто бути особливо уважними до свого здоров’я. Зараз у вас є всі шанси дати бій хронічним недугам та здобути перемогу. У справах любовних зірки обіцяють самотнім серцям романтичні зустрічі. Цілком імовірно, що ви зустрінете своє кохання.

Раки

У цей період Раки відчують приплив сил та енергії. Тож можуть хапатися за кілька справ одночасно. Але зірки радять не розпорошуватися на дрібниці, а визначити головні цілі. Інакше є ризик не досягти успіху в жодному з починань.

Леви

Цей день може змінити ваші відносини з оточуючими. Ви зрозумієте, від кого варто триматися подалі, а хто заслуговує довіри. Ви зможете розлучитися з ілюзіями і по-іншому подивитися на речі і зрозуміти, що потрібно зробити для того, щоб втілити задумане в життя і досягти своїх цілей. Грошові надходження дозволять вам зробити вдалі покупки. Ви раціонально розпоряджаєтеся отриманою сумою і не спускаєте гроші на дрібниці. Деяких Левів чекають справжні подарунки долі, все для вас складається найкращим чином.

Діви

У період молодика Діви можуть значно покращити своє матеріальне становище. На вашому шляху зустрінеться чимало людей, які підштовхнуть вас у потрібному напрямку. Не проґавте такий шанс.

Терези

Терезам варто бути уважнішими у вирішенні фінансових питань. Є ризик зазнати втрат або зробити невигідне капіталовкладення. Натомість у сфері особистих стосунків зірки обіцяють сімейним Терезам гармонію. Ви маєте всі шанси залагодити всі розбіжності з коханою людиною.

Скорпіони

У четвер Скорпіонам буде нелегко зберегти самовладання. Вас може охопити безпричинні хвилювання і тривога, під впливом негативних думок ви можете наговорити зайвого близьким людям. Можуть виникнути проблеми на роботі, зосередитися навіть на звичних справах буде складно, як і довести їх до кінця. Озбройтеся терпінням, так ви знайдете спосіб подолати труднощі і домогтися свого.

Стрільці

Молодий місяць для Стрільців – чудовий привід позбутися баласту у своєму житті. Шкідливі звички, стосунки з людьми, які намагаються вас використати – все це може залишитися у минулому, якщо ви зробите крок уперед. Головне – набратися рішучості.

Козероги

У період молодика Козероги можуть втілити свої мрії у реальність. Головне – зробити перший крок у потрібному напрямку тут і зараз, а не відкладати його на потім. А ось зі здоров’ям представникам знака варто бути обережнішими – є ймовірність хронічних недуг.

Водолії

У цей період Водолії зможуть упоратися з будь-якими перешкодами на своєму шляху. Головне – не розгубити свій ентузіазм, розпорошуючись на допомогу людям, які намагаються “загрібати жар” чужими руками.

Риби

Рибам в цей день варто бути гранично уважними і обережними. Будь-які прийняті вами рішення можуть мати серйозні наслідки. З’являється шанс здобути перемогу над конкурентами і налагодити відносини з близькими людьми. Не варто розраховувати на легкі гроші. Вчинки вашої другої половинки можуть вас розчарувати. Якщо ви не зумієте сформулювати чітку позицію, справа може перерости у велику суперечку.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua