fbpx
гороскоп
Не проґавте свій шанс, та використайте ці вихідні за призначенням: гороскоп на вихідні 16-17 липня для всіх знаків Зодіаку

Щоб вихідні минули вдало, прислухайтесь до порад спеціаліста: гороскоп на вихідні 16-17 липня для всіх знаків Зодіаку

Дівам варто думати не лише про сьогодення, а ось Водоліям всесвіт не рекомендує сидіти вдома, а відправитись у подорож.

Тарологиня та прогнозистка Ольга Соломко підготувала гороскоп для всіх знаків Зодіаку на вихідні 16-17 липня. Не проґавте свій шанс, та використайте ці вихідні за призначенням.

Овен

Плани у вас були “підкорити Всесвіт, але якась дрібниця може “звести” з цієї стежинки, і замість надзвичайно активних та насичених подіями та зустрічами днів ці вихідні ви проведете з родиною, тихо і по-домашньому.

Телець

Хоч у вас і буде можливість кудись поїхати чи полетіти, але бажання залишитися вдома все ж переважить. Бо і житло треба прибрати, і з домашніми справами розібратися, і до наступного тижня ретельно підготуватися.

Близнюки

Контакти будуть дуже змістовними, зараз навіть пересічне спілкування може обернутися на тривалий проєкт, який може вийти на міжнародний рівень. Втім, цими вихідними ви вже можете готувати якісь важливі документи чи плани.

Рак

Публічні виступи чи будь-які багатолюдні заходи зараз будуть особливо вдалими, до вашої думки і навіть кожного слова прислухаються, ви здатні запалювати серця і надихати оточуючих на подвиги.

Лев

Вихідні підходять для того, щоб зробити щось не стільки для себе, скільки для інших. Наприклад, влаштувати суботник і прибрати спільну територію, чи ще якось попрацювати на благо ваших друзів чи громади.

Діва

Ось і настав час подбати про майбутнє, а особливо про зиму що підбирається. Можливо, ви будете займатись заготовками, консервувати продукти, утеплювати помешкання, будувати піч чи заготовлювати дрова. Словом, думайте про економічну та енергетичну безпеку.

Терези

На ці вихідні у вас були дуже серйозні плани та сподівання. Можливо, це якась важлива співбесіда, кастинг чи розмова, яка вирішує всю вашу подальшу долю. Тому потрібно якомога ретельніше підготуватися.

Скорпіон

Змагання, у яких ви нині берете участь, чи й просто споглядаєте, налаштовують вас на рішучий лад і додають нових сенсів. І ви починаєте розуміти всю важливість ретельної підготовки та братерської підтримки.

Стрілець

Якщо є час і натхнення, то чому б мрійливо не подивитися на небо і не пофантазувати собі. Особливо, якщо ваші мрії стосуються найближчого майбутнього, приміром, думок про те, як ви будете гроші заробляти.

Козеріг

Робіть так, як вам підказує ваше серце. От не хочеться вам зараз кудись їхати, то варто прислухатися і залишитися вдома. Те ж стосується і зустрічей із людьми і навіть домашніх справ. Не хочете житло прибирати – то й не прибирайте.

Водолій

Дорога у ці вихідні буде хоч і довгою, але такою цікавою. Ви із задоволенням спостерігаєте за навколишніми пейзажами, спілкуєтесь із попутниками й загалом усіляко насолодитесь і від процесу, і від передчуття зустрічі з близькими.

Риби

Ви нині ніби знову в дитинство полинете. Принаймні, почуватиметесь так само спокійно та захищено. Можливо, вирушите у гості до родини чи друзів, чи опинитесь у такому місці, де вам буде затишно та комфортно.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua