fbpx
Без рубрики
Не робіть ці 10 речей вдома, що б простір оселі лишався благотворним і чистим!

 

Список-табу: 10 речей, які не можна робити вдома згідно Фен-шуй.

1. Не вішайте дзеркало навпроти вхідних дверей. Двері – це шлях входу енергії, а дзеркало заважає проходу. Також уникайте дзеркал в спальні. Вони залучать розлучника вашої пари. Якщо дзеркало розкололося або від нього відколовся шматочок – не використовуйте його більше. Замініть на нове.

2. Не ставте відро для сміття навпроти вхідних дверей. Енергія старого і непотрібного буде отруювати вхідний потік. І намагайтеся не зберігати мотлох і не потрібні вам предмети. Викидайте. На їх місце прийдуть нові.

3. Намагайтеся не зволікати з ремонтом. Недороблений ремонт, поламані і не відремонтовані речі несуть погану енергію. Якщо можна полагодити – зробіть це. Якщо немає – викиньте.

4. Ніяких порогів і різних рівнів в будинку. Будинок – платформа. Якщо ви її ділите на рівні, ви і життя своє дробите. 

5. Ніяких гострих кутів. Намагайтеся, щоб кути меблів були спрямовані в порожній простір.

6. Закривайте двері в ванній і туалеті. Постійно тримайте ці місця в чистоті. Якщо у вас є домашні тварини, то обладнайте для них вбудовані дверцята, щоб звір міг безперешкодно проникати всередину.

7. Частіше відкривайте вікна на провітрювання. Приплив свіжого повітря оновить енергетику будинку.  Не дарма, коли в будинку є хвора людина – рекомендують провітрювати приміщення. Свіже повітря приносить нові сили і прибирає негатив в будинку.

8. Організуйте свій простір правильно. Сидіти бажано так, щоб за вашою спиною була стіна. Ніяких відкритих просторів, вікон і дверей. Правильна розстановка меблів вдома допоможе ефективніше їх використовувати.

9. Прибудинкова територія повинна бути чистою і просторою. Захаращеність загороджує приплив чистої енергії в будинок. Те ж стосується і взуття. Не допускайте накопичення їх на порозі. Зберігайте взуття в окремому місці.

10. Придивіться до сусідів свого будинку. Якщо це озеро, парк, дитяча школа – відмінно. Якщо ж лікарня, цвинтар – то не варто жити в такому будинку. Наявність поруч з будинком «злачних» місць вплине і на енергетику в вашому домі.

 

Міняйте простір біля себе. Таким чином ви неодмінно зміните і своє життя, уклад і долю. Введіть в звичку перераховані правила і життя змінитися в кращий бік!

Джерело: